SAHRANJEN NASTRADALI PRIPADNIK MUP: Željko Andrić, policijski službenik iz Paraćina, nastradao kod Jagodine
U SAOBRAĆAJNOJ nesreći koja se dogodila u nedelju, 25. juna, oko 4 sata ujutru na regionalnom putu između Jagodine i Ćuprije, život je izgubio službenik Policijske stanice u Paraćinu, Željko Andrić.
Foto: Fejsbuk/Sindikat srpske policije
Kako saznajemo, 47. godišnji policajac bio je za volanom putničkog vozila i smrtno je stradao u sudaru sa teretnim vozilom.
Povodom njegove tragične pogibije oglasio se na društvenim mežama Sindikat srpske policije saopštenjem da je nastradao njihov kolega i sindikalni saborac, inače predsednik Regionalnog centra ovog sindikata sa sedištem u Jagodini.
Andrić je danas sahranjen na groblju u Paraćinu, a na večni počinak ovog izuzetno aktivnog policijskog službenika, osim porodice, ispratili su prijatelji, kolege i brojni žitelji Paraćina.
Preporučujemo
POGINUO BICIKLISTA KOD BAČKOG GRADIŠTA: Žena ga udarila automobilom, pa pobegla
26. 06. 2023. u 18:29
DETE (2) IZ SRBIJE STRADALO U ULCINjU: Auto ga pokosio dok je išao u rikverc
25. 06. 2023. u 20:40
"SVEOPŠTI RAT" Stiglo veliko upozorenje Americi
VISOKI iranski zvaničnik upozorio je da će svaki napad na njegovu zemlju biti smatran „sveopštim ratom“ dok se američka udarna grupa nosača aviona približava regionu.
24. 01. 2026. u 09:31
U FEBRUARU POTPUNI KOLAPS POLARNOG VRTLOGA? Hladna masa zalediće Evropu, evo šta nas očekuje
NAKON stratosferskog zagrevanja početkom februara, najnovije prognoze pokazuju potencijalni potpuni kolaps polarnog vrtloga, što će na kraju dovesti hladan vazduh i u Evropu, piše Severe Weather Europe.
23. 01. 2026. u 14:21
NAJSTARIJI JUGOSLOVEN: Doživeo 132, izrasli mu treći zubi
U AKCIJI nekdašnje revije Yugo papir “Tražimo najstarijeg Jugoslovena“ 1978. godine novinari su se zaputili u selo Oraš Planje udaljeno od Tešnja desetak kilometara, gde je živeo Meho Hadžić.
23. 01. 2026. u 16:47
Komentari (0)