TEŠKA NESREĆA KOD UŽICA: Sudarila se dva automobila, poginuo vozač
JEDNA osoba je poginula, a jedna povređena u teškoj saobraćajnoj nesreći koja se večeras dogodila na magistralnom putu između Užica i Sevojna.
Foto: N. Skenderija
Prema nezvaničnim saznanjima na putu kod asfaltne baze JKP "Niskogradnja" iz još uvek nepoznatih razloga došlo je do sudara putničkih vozila užičkih i beogradskih registarskih oznaka, piše "Blic".
Na lice mesta brzo je stigla ekipa hitne pomoći koja je mogla samo da konstatuje smrt vozača u automobilu užičkih tablica, dok je drugi učesnik u udesu sanitetom prevezen u užičku bolnicu.
BONUS - NAJAKTUELNIJI VIDEO-SNIMCI
ZAKON O ANEKSIJI GRENLANDA PREDAT KONGRESU: "Dodeliti mu status savezne države SAD"
AMERIČKI republikanski kongresmen Rendi Fajn podneo je predlog zakona koji predviđa „aneksiju i dodelu statusa savezne države“ Grenlandu u okviru Sjedinjenih Američkih Država, navodi se u saopštenju koje je objavio zakonodavac.
12. 01. 2026. u 21:16
OVO JE GLAVNI UDARAC ZA NATO I KIJEV: U napadu „orešnikom“ uništena fabrika od velikog značaja (VIDEO)
NAPAD „orešnikom“ onesposobio je Lavovsku državnu fabriku za popravku aviona, saopštilo je Ministarstvo odbrane Rusije.
12. 01. 2026. u 15:27
BALKANCI O ŽIVOTU U EVROPI: Pustiće te da crkneš - ti njega ugostiš gozbom, on misli da si seljačina
MNOGI sanjaju o životu u Nemačkoj, Austriji ili Švajcarskoj, zamišljajući mir, red i bolji standard. Ipak, iskustva naših ljudi koji su se preselili otkrivaju da život u zapadnoj Evropi često nosi neočekivane izazove koji mogu šokirati one koji su navikli na balkansku spontanost i toplinu.
13. 01. 2026. u 10:22
Komentari (0)