BEZ STRUJE CELO NASELJE ZBOG UDESA: Vozač automobila u Surčinu izleteo sa puta i udario u stub dalekovoda (FOTO)
29. 10. 2021. u 19:16
STRAŠNU saobraćajnu nesreću u selu Petrovčić u Surčinu osetili su, nažalost, mnogi meštani koji su ostali bez struje pošto je vozač automobila izleteo sa puta i udario u stub dalekovoda.
Povezane vesti
UDES U SRPSKOJ: Saobraćaj na putu Sarajevo-Foča bio obustavljen zbog sudara (FOTO)
NA deonici magistralnog puta Sarajevo-Foča, u mestu Sijeračke stijene, dogodila se saobraćajna nezgoda zbog čega je saobraćaj bio obustavljen.
11. 01. 2026. u 20:10
Najnovije iz rubrike
UHAPŠEN MUŠKARAC KOJI JE ŽIVEO SA ČEDOM JOVANOIĆEM: Aleksandar Kos priveden u policijsku stanicu
ALEKSANDAR Kos, muškarac koji živi sa Čedom Jovanovićem, uhapšen je kako prenosi "Blic".
19. 01. 2026. u 21:27
ZAPALIO SE AUTOMOBIL NA PARKINGU U ZRENJANINU: Vatrogasci odmah reagovali
NA Bogojavljensku noć, nešto pre 19 časova u zrenjaninskom stambenom naselju Ruža Šulman, u Ulici Marka Oreškovića, zapalio se parkirani automobil marke “audi” crne boje.
19. 01. 2026. u 20:05
UHAPŠEN UBICA MMA BORCA STEFANA SAVIĆA: Pao u Španiji na osnovu Interpolove poternice
POTPREDSEDNIK Vlade i ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić izjavio je da je Uprava kriminalističke policije, Odeljenje za međunarodnu operativnu policijsku saradnju, obaveštena od strane Interpola Madrid, da je u Kraljevini Španiji lišen slobode V.G., na osnovu naše međunarodne poternice, raspisane od Interpola Beograd, radi krivičnog dela teško ubistvo u saizvršilaštvu i teško ubistvo u pokušaju.
19. 01. 2026. u 19:55
UMRLA PRIRODNOM SMRĆU: Milica Asanović(25) iz Balajnca, kod Merošine, preminula ubrzo nakon nestanka
OBDUKCIJA tela Milice Asanović(25) iz sela Balajnac, u opštini Merošina, prema nezvaničnim informacijama bliskih istrazi, potvrdila je da je ova devojka, pronađena posle osmodnevne potrage od prijave njenog nestanka u mestu u kome je živela, preminula prirodnom smrću.
19. 01. 2026. u 17:19
UHAPŠENI DILERI DROGE: Akcija policije u Zrenjaninu
PRIPADNICI zrenjaninske policije, po nalogu Višeg javnog tužilaštva u ovom gradu, uhapsili su dvadesetjednogodišnjeg M. K. iz okoline Bačke Palanke i godinu dana mlađeg Ž. M. iz okoline Novog Bečeja, zbog sumnje da su izvršili krivično delo neovlašćene proizvodnje i stavljanja u promet opojnih droga.
19. 01. 2026. u 16:21
Komentari (0)