VULIN STIGAO U ALEKSINAC: Ministar u mestu gde je trajala potraga za porodicom Đokić
MINISTAR unutrašnjih poslova Republike Srbije Aleksandar Vulin stigao je u Aleksinac.
Foto: Printskrin Elta TV
Ministar je stigao u mesto gde je danima trajala potraga za nestalom porodicom Đokić, čija su tela pronađena danas.
Tela su pronađena u ataru sela Moravac, gde su Đokići i bili poslednje večeri, u nedelju, nekon čega je prijavljen njihov nestanak.
BONUS VIDEO:
PUT KRIJE MISTERIJU: Ovo je ruta kojom se kretala nestala porodica iz Aleksinca
Preporučujemo
VULIN O NESTALOJ PORODICI IZ ALEKSINCA: U potrazi za Đokićima su angažovane sve jedinice
02. 10. 2021. u 11:52
KATASTROFA U VAŠINGTONU: Tramp odobrio vanredno stanje
AMERIČKI predsednik Donald Tramp odobrio je deklaraciju vanrednog stanja za Vašington kako bi savezne vlasti pomogle pri sanaciji kanalizacione katastrofe koja je počela prošlog meseca.
22. 02. 2026. u 13:41
VAŠINGTONU STIGLO UPOZORENjE: Ne pokušavajte da narušite naše odnose sa Moskvom
BELORUSKI predsednik Aleksandar Lukašenko izjavio je danas da je na početku pregovora između Belorusije i SAD upozorio Vašington da ne pokušava da naruši odnose između Minska i Moskve.
16. 02. 2026. u 15:09
POREKLO VASILIJA KOSTOVA: Rođen u Beogradu, ali njegovi roditelji NISU odatle - slave Svetog Luku
VASILIJE Kostov odavno više nije samo mlada nada Crvene zvezde. Nikako! On je jedan od motora i pokretača crveno-bele čete, a to pokazuju i golovi koje daje na velikim mečevima.
22. 02. 2026. u 18:50
Komentari (0)