ŠOK OBRT, OBUSTAVLJENA ISTRAGA: Nema dokaza da je Siniša M. pucao u Jozefa Bisaka
VIŠE tužilaštvo u Pančevu obustavilo je istragu protiv Siniše M. (31) državljanina BiH sa Pala, kojeg su bili sumnjičili da je 7. jula ove godine u Pančevu pokušao da ubije Jozefa Bisaka (31). Kako su nam rekli iz ovog pančevačkog tužilaštva nema dovoljno dokaza za optuženje Siniše M. On je, inače, juče pušten iz pritvora u kojem je bio proteklih tri meseca i 20 dana.
Foto: Grad Pančevo
Kako je obustavljena istraga protiv ovog Paljanina, automatski je obustavljena i protiv devojke M. Š. (26) iz Stare Pazove, koja je sumnjičena da je tog dana Sinišu M. prevezla svojim autom iz Nove Pazove do Surčina, gde je on nekom još neidentifikovanom navodno predao pištolj iz kojeg je pucano u Bisaka.
U međuvremenu, pre nekoliko dana uhapšen je M. L. (40) iz Aranđelovca i sada je on osumnjičen da je tog jutra oko 4.15 časova ispalio 13 metaka u Jozefa Bisaka u Pančevu. Protiv njega je pokrenuta istraga i određen mu je pritvor do 30 dana da ne bi uticao na svedoke i da ne ponovi ili dovrši krivično delo.
Branilac Siniše M. advokat Ana Petričević kaže nam da su oni od početka ukazivali da je njen klijent neosnovano u pritvoru i da nema dokaza da je on izvršio krivična dela za koja su ga teretili.
- Od početka postupka smo imali snimak na kojem se vidi da je moj klijent u vreme izvršenja ubistva u pokušaju u 4.18 časova bio ispred kioska i kupovao sok. Tu se zadržao četiri minuta, jer je prodavačica nešto radila. Na tom snimku se perfektno vidi da je to on, a imate u isto to vreme snimak ispred kuće oštećenog gde napadač puca - kazala nam je Ana Petričević.
Inače, Bisak je još u bolnici i u teškom je stanju. Napadač je to jutro jako lupao na vrata Bisakove kuće zovući Mariju i kada je Bisak rekao da tu nema nikakve Marije i otvorio ulazna vrata, napadač mu je u glavu i telo ispalio dva metka, a kada je pao još 11. Nakon toga je pobegao.
Preporučujemo
SUĐENjE ZA UBISTVO ANDREJA(13) : Majka i otac zločinca (15) odustali od svojih odbrana
07. 04. 2026. u 20:00
TUČA U AUTOBUSU: Muškarac ostao da leži bez svesti, hitno prevezen u Urgentni centar
07. 04. 2026. u 19:34
CNN OBJAVIO DA JE IRAN PROGLASIO VELIKU POBEDU, TRAMP POLUDEO Saopštenje je velika prevara, nadležni utvrđuju da li je počinjeno krivično delo
IRAN je saopštio da je ostvario veliku pobedu i primorao Sjedinjene Američke Države da prihvate njegov plan u 10 tačaka, navodi se u saopštenju Vrhovnog saveta za nacionalnu bezbednost Irana koje su preneli državni mediji, tvrdi CNN. Tramp je na obajvu CNN-a ekspresno reagovao i optužio ih za prevaru.
08. 04. 2026. u 02:39
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
ŠOK: "Ameri NISU spašavali pilota - KRALI su obogaćeni uranijum! Katastrofa za Vašington"
BAGEJ je nazvao operaciju spasavanja katastrofom za Vašington, jer iranska vojska tvrdi da su njene snage uništile dva helikoptera Crni jastreb i dva vojno-transportna aviona C-130.
06. 04. 2026. u 19:11
Komentari (0)