"IMA DA TE UBIJEM, DA TI ZAPALIM SVEĆU" Skandal u vranjskom sudu: Otac pretio da će ubiti sina
U OSNOVNOM sudu u Vranju, dogodio se incident kada je muškarac prijavio svog oca da je nakon sudskog postupka koji se vodi pred ovim sudom, pretio da će ga ubiti, potvrđeno je Novostima u Osnovnom javnom tužilaštvu.
Foto: J.S.
Verbalni sukob je kako saznajemo kulminirao kada je otac rekao sinu: „Ima da te ubijem, da ti zapalim sveću“.
Tužilaštvo je zatražilo i izuzimanje video snimaka sa sigurnosnih kamera, radi utvrđivanja svih okolnosti ovog nemilog događaja.
Naloženo je da se obavi razgovor sa prijavljenim, eventualnim svedocima i žrtvom, ali je prventsveno je izrečena zabrana kontakta i prilaza žrtvi nasilja.
BONUS VIDEO:
FAKTOR RIZIKA: Godinu dana od nestanka Danke Ilić
Preporučujemo
TRAMP HITNO POZVAO PUTINA: Razgovor trajao sat vremena
RUSKI predsednik Vladimir Putin razgovarao je telefonom sa američkim kolegom Donaldom Trampom.
09. 03. 2026. u 20:34
ŠOK ISTRAGA AMERIKANACA: Evo ko je gađao iransku školu u kojoj su poginule devojčice
AMERIČKI vojni istražitelji veruju da je verovatno da su američke snage odgovorne za napad na iransku školu za devojčice u kojem je u subotu poginulo više desetina dece, ali još nisu doneli konačan zaključak niti su završili istragu, rekli su za Rojters dvojica američkih zvaničnika.
06. 03. 2026. u 08:23
NOVI EKSPLICITNI SNIMCI MIRJANE PAJKOVIĆ: Policija sumnja KO je na snimku, drugi muškarac - odmah saslušana
RANIJE je objavljen i video za koji je deo medija napisao da je snimljen u prostorijama Vlade. Tim povodom oglasili su se iz Vlade Crne Gore, i demantovali te navode.
07. 03. 2026. u 22:55 >> 23:05
Komentari (0)