BRAĆA OSUMNJIČENA ZA TRGOVINU LJUDIMA: VJT pokrenulo istragu
VIŠE javno tužilaštvo u Beogradu pokrenulo je istragu protiv braće Miloša i Uroša P. zbog sumnje da su se bavili trgovinom ljudima i organizovali prostituciju, potvrđeno je za Tanjug u tom tužilaštvu.
Foto AP
Ovo tužilaštvo je preuzelo od Trećeg osnovnog javnog tužilštva u Beogradu krivično gonjenje braće za posredovanje u prostituciji.
Sumnja se da su oni, zajedno da drugim osumnjičenima, iskorišćavali jednu ženu i njene teške prilike tako što su joj podvodili klijente i od naplaćenih usluga uzimali polovinu zarađenog novca.
Foto: instagram
Treće osnovno javno tužilaštvo protiv njih je 12. februara donelo naredbu o sprovođenju istrage zbog sumnje da su na više lokacija u gradu organizovali prostituciju.
Oni se od tog dana nalaze u bekstvu.
(Tanjug)
BONUS VIDEO - RUSI UNIŠTILI PRVI ABRAMS: Američki tenk u plamenu
Preporučujemo
SARADNIK BRAĆE PANIĆ SVE PRIZNAO U TUŽILAŠTVU: Uroš mu kum, S. L. - žena
14. 02. 2024. u 11:02
MUK U PRIŠTINI: Kurtijev čovek uhapšen u Bugarskoj zbog trgovine ljudima
01. 03. 2024. u 14:29
"TREBA ODATI PRIZNANjE VUČIĆU I SRBIJI, MORAMO ZAŠTITI SRBE OD KURTIJA" Montgomeri očitao lekciju medijima u CG o Kosovu i Metohiji
U INTERVJUU za crnogorski "Dan", Vilijam Montgomeri, bivši američki ambasador u SR Jugoslaviji, osvrnuo se na situaciju na Kosovu i Metohiji.
15. 05. 2026. u 13:16
Srušio se avion kod glavnog grada: Poginuli svi putnici i pilot
Vazduhoplovna civilna uprava Južnog Sudana saopštila je danas da se srušio avion jugozapadno od glavnog grada Džube, pri čemu je poginulo svih 14 osoba koje su bile u letelici.
27. 04. 2026. u 16:49
FARMER OSTAVIO 5 KRAVA NA PUSTOM OSTRVU: 130 godina kasnije naučnici nisu mogli da veruju šta vide
PRIČA o pet krava ostavljenih na izolovanom ostrvu Amsterdam u Južnom okeanu prerasla je u jedno od najneobičnijih poglavlja moderne biologije.
14. 05. 2026. u 14:24 >> 20:55
Komentari (0)