ZADRŽANI NA TREŽNJENJU: Negotinac sa 3,74 promila udario u "audi"
NEGOTINSKI saboraćajci isključili su iz saobraćaja dvojicu vozača koji su vozili pod dejstvom alkohola.
S.M.Jovanović
Saobraćajna policija zadržala je pedesetšestogodišnjeg vozača „audija“ koji je, vozeći sa 3,74 promila alkohola u organizmu, udario u „audi“ koji se kretao ispred njega, a kojim je upravljao šezdesetčetvorogodišnji muškarac. U ovoj saobraćajnoj nezgodi niko nije povređen.
U Negotinu je zaustavljen i tridesetpetogodišnji vozač mopeda koji je vozio sa 2,20 promila alkohola u organizmu. I njemu je, navode u Policijskoj upravi u Boru, određeno zadržavanje.
Protiv obojice vozača biće podnete odgovarajuće prekršajne prijave, istakli su nadležni.
Preporučujemo
TRAMP ŠOKIRAN I OGORČEN ZBOG NAPADA NA PUTINOVU REZIDENCIJU: Detalji razgovora američkog i ruskog predsednika
AMERIČKI predsednik Donald Tramp bio je šokiran i ogorčen pokušajem Kijeva da izvede napad na državnu rezidenciju predsednika Rusije Vladimira Putina, izjavio je pomoćnik predsednika Ruske Federacije Jurij Ušakov.
29. 12. 2025. u 17:38
RUSI ĆE NAPASTI EU MNOGO RANIJE: Veliko upozorenje iz Ukrajine, poznata godina i glavna meta
RUSIJA je pomerila svoje planove za direktnu agresiju sa 2030. na 2027. godinu, a Evropa je sve glasnija o riziku od direktnog sukoba, u kojem bi se baltičke države mogle naći pod okupacijom.
20. 12. 2025. u 09:41
ZELENSKI: Spreman sam na susret sa Putinom - postoji jedan uslov
UKRAJINSKI predsednik Volodimir Zelenski izjavio je danas da je spreman da se sastane sa ruskim predsednikom Vladimirom Putinom u bilo kom formatu, ali da je za to potrebno da se ''reči i dela'' ruskog lidera podudaraju.
29. 12. 2025. u 13:08
Komentari (0)