PRETIO BIVŠOJ, A ONDA NASRNUO NA POLICAJCE: Treće OJT podiglo optužnicu protiv L.B.(28)
Treće osnovno javno tužilaštvo u Beogradu podnelo je sudu optužni predlog protiv L.B. (28) zbog sumnje da je izvršio ugrožavanje sigurnosti i krivično delo ometanje službenog lica u vršenju službene dužnosti.
Foto: Printskrin Instagram/mupsrbije
On je u decembru 2022. godine, u Zemunu, u ugostiteljskom objektu "Rio", ugrozio sigurnost bivše emotivne partnerke pretnjom da će napasti na njen život i telo.
Potom je napao službena lica u vršenju službene dužnosti, na taj način što je sedeo za stolom u navedenom objektu sa oštećenom i njenim drugaricama, počeo da viče na nju, da je vređa i preti joj da neće izaći živa iz kafića. Ona se uplašila i poslala poruku drugarici koja je pozvala policiju, i po njihovom dolasku, L.B. je odbio da se legitimiše. Kada mu je saopšteno da će biti priveden u policijsku stanicu radi utvrđivanja identiteta i kada su policijski službenici pristupili savlađivanju okrivljenog, L.B. je uhvatio policajca u predelu revera, iscepao ga i gurnuo ga.
BONUS VIDEO - UZNEMIRUJUĆI SNIMCI IZ POJASA GAZE: Pripadnici Hamasa hvataju taoce na granici sa Izraelom
Preporučujemo
HAOS U ČAČKU: Potuklo se desetak mladića, privedene četiri osobe
04. 10. 2023. u 17:33
SUMNjA NA NASILjE U PORODICI: Pretio ženi batinama i ubistvom?
15. 10. 2023. u 17:41
POTPISUJE SE ISTORIJSKI UGOVOR: Vojvodina postaje čvorište Evrope, kreće gradnja gigantske saobraćajnice (FOTO/VIDEO)
PROJEKAT Osmeh Vojvodine obuhvata izgradnju 185 km brze saobraćajnice, sa 46 mostova i 34 nadvožnjaka, čime se smanjuje vreme putovanja.
18. 03. 2026. u 09:30
KULT PREDAKA U PLAMENU MRŽNjE: 45 godina od paljenja konaka Pećke patrijaršije – Zločin koji je najavio Martovski pogrom
OVE sedmice pre tačno 45 godina, srpski narod i Srpska pravoslavna crkva zanemeli su pred prizorom koji je nagovestio decenije stradanja na Kosovu i Metohiji.
17. 03. 2026. u 19:10
EKSPLOZIV BIO SPREMAN: "Digli bismo u vazduh aerodrom na Grenlandu"
DVA MESECA pre izraelsko-američkog napada na Iran, Danska je bila spremna da oružano brani svoj suverenitet nad Grenlandom.
19. 03. 2026. u 14:12
Komentari (0)