IZBOLI MLADIĆA U KLADIONICI PA POBEGLI: Brzom akcijom policije uhapšeni napadači sa Detelinare u Novom Sadu
BRZOM reakcijom policije i inspektora PI Detelinara, uhapšeni su napadači koji su danas u kladionici na Sajlovu izboli mladića K.N.(95)
Foto: Shutterstock/Ilustracija
Kako se saznaje, oni su nakon napada pokušali da pobegnu preko gradskog groblja ka Detelinari, ali ih je policija brzo savladala. Navodno radi se o dva brata. Svi akteri događaja od ranije su poznati policiji, a napadači su navodno bili i pod dejstvom alkohola.
- U toku dana 18.07.2023. pacijent K.N.(28) je dovežen kolima hitne pomoći. On je primljen sa telesnim povredama u vidu ubodne rane u predelu glutealne regije i ruke. U trenutku ovog izveštavanja u toku je dijagnostika i opservacija. Pacijent je hemodinamski stabilan, saopštio je Siniša Knežević PR KCV Uviđaj na licu mesta je u toku.
Iz PU Novi Sad potvrđeno nam je sa se događaj odigrao, a više detalja biće poznato uskoro.
(Telegraf)
BONUS VIDEO: Objavljen snimak hapšenja ubice iz Zemuna i njegovih saučesnika
SRBI U ŠOKU GLEDAJU I DELE SNIMAK: Pogledajte kako su ogromni talasi "progutali" omiljeno letovalište naših ljudi u Grčkoj (VIDEO)
SNAŽNO nevreme koje je zahvatilo Halkidiki donelo je neuobičajene prizore iz Pefkohori, grčkog letovališta koje Srbi masovno posećuju svakog leta. Umesto uobičajene zimske tišine, obala izgleda kao pod udarom filmske oluje: talasi prelaze preko čitavog šetališta, a vetar savija palme duž obale Grčke.
03. 02. 2026. u 15:55
"ANUŠKA JE VEĆ PROLILA ULjE..." Medvedev: Zelenski je osuđen na propast
ŠEF kijevskog režima Vladimir Zelenski je osuđen na propast, izjavio je zamenik predsednika Saveta bezbednosti Ruske Federacije Dmitrij Medvedev medijima.
01. 02. 2026. u 14:56
"UBIĆU SE, HOROR!" Marija otkrila dugo čuvanu tajnu: "Rođena sam bez..."
"JA ću da se ubijem, znači horor!"
01. 02. 2026. u 09:13
Komentari (0)