TELEFONOM PRETIO UBISTVOM: Pančevačka policija uhapsila muškarca zbog ugrožavanja sigurnosti
Osnovno javno tužilaštvo u Pančevu je u saradnji sa PU Pančevo PS Kovačica uhapsilo B. U. zbog izvršenja krivičnog dela ugrožavanje sigurnosti.
Foto: Shutterstock/Ilustracija
On je 2. marta oko 14.00 časova pozvao na službeni telefon Centra za socijalni rad Kovačica i oštećenom N. V. uputio razne uvrede i pretnju da će ga ubiti, rekavši mu da zna gde živi.
Dežurna zamenica OJT Pančevo predložila je, nakon saslušanja B. U., pančevačkom Osnovno sudu da se prema istom odredi pritvor zbog sumnje da će u kratkom vremenskom periodu ponoviti krivično delo.
Sud je uvažio predlog Tužilaštva i B. U. odredio pritvor do 30 dana.
Preporučujemo
STRAVIČNA NESREĆA KOD LEPOSAVIĆA: Poginuo mladić (26), četiri osobe povređene (VIDEO)
09. 12. 2025. u 22:54
VELIKO UPOZORENjE VUČIĆA: Za godinu i po dana suočićemo se sa velikim ratom, niko više ne želi da sluša drugu stranu
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas, na forumu "GLOBSEC BELTALKS: Beogradski ekonomski razgovori", da više nema racionalnosti u međunarodnoj politici i da se uskoro sprema veliki sukob.
09. 12. 2025. u 20:57
NOVO REŠENjE ZA UKRAJINU: Evropa pravi plan u slučaju da se SAD povuku iz konflikta
EVROPSKE diplomate pripremaju scenario podrške Ukrajini u slučaju povlačenja SAD iz konflikta, prenosi Blumberg, pozivajući se na izvore.
07. 12. 2025. u 13:19
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića
DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.
07. 12. 2025. u 11:41
Komentari (0)