KRIVIČNA ZA DILERA IZ PETROVCA NA MLAVI: Uhvaćen u kući 52-godišnje žene, prodavao i omogućavao korišćenje
PRIPADNICI MUP-a u Petrovcu na Mlavi podneće krivičnu prijavu protiv 26-godišnjaka jer su kod njega pronašli 23 paketića sa ukupno 20,6 grama marihuane.
Foto: Shutterstock/Ilustracija
Policija je mladića zatekla juče, na jednom salašu u Petrovcu na Mlavi, u kući 52-godišnje žene, navodi se u saopštenju Policijske uprave u Požarevcu.
Mladić se sumnjiči da je vlasnici kuće, još jednoj ženi starosti 41 godinu i dvojici muškaraca starosti 30 i 16 godina omogućio da konzumiraju narkotike.
Zbog korišćenja droge, 41- godišnjoj ženi je pozlilo i ona je radi ukazivanja pomoći prevezena u bolnicu.
Takođe, u stanu 30-godišnjaka nađena je manja količina marihuane, pa će policija protiv njega podneti krivičnu prijavu nadležnom tužilaštvu, zbog sumnje da je izvršio krivično delo neovlašćeno držanje opojnih droga.
Protiv 26- godišnjaka će biti podneta krivična prijava zbog sumnje da jeizvršio krivična dela neovlašćeno držanje opojnih droga i omogućavanje uživanja opojnih droga.
BONUS VIDEO: SNIMAK IZ BEOGRADSKOG KAFIĆA: Muškarac usred bela dana krade novčanik iz šanka
Preporučujemo
HAPŠENjE U ZRENjANINU: Policija kod muškarca (36) pronašla 14 kesica heroina
29. 04. 2022. u 12:43
HAPŠENjE NA ZVEZDARI: U donjem vešu osumnjičenog pronađene kesice marihuane
28. 04. 2022. u 10:12
AKCIJA „PILOT“:U BIH uhapšena sedmorica ljudi, nađeno oružje i droga
26. 04. 2022. u 22:16
HAPŠENjE U RUMI: Mladić (29) uhvaćen na ulici sa dve kesice amfetamina
25. 04. 2022. u 13:14
PUTIN PISAO VUČIĆU: Poželeo mu zdravlje i uspehe, a građanima Srbije sreću i prosperitet
PREDSEDNIK Aleksandar Vučić primio je danas čestitku predsednika Ruske Federacije Vladimira Putina povodom Dana državnosti Republike Srbije, u kojoj mu je ruski lider poželeo zdravlje i uspehe, a građanima Srbije sreću i prosperitet, saopštila je danas Služba za saradnju sa medijima predsednika Republike.
13. 02. 2026. u 12:40
STRADALI MLADIĆ SIN POZNATOG MUZIČARA: Novi detalji nesreće u Sarajevu
ERDOAN Morankić (23), koji je stradao u tramvajskoj nesreći u Sarajevu, sin je poznatog muzičara iz Brčkog Armana Morankića, piše portal sarajevskog Avaza.
13. 02. 2026. u 12:05
BOMBA, AUTOMAT I CRNA BERETKA: Hrvatski gradonačelnik se maskirao u Tompsona iz "Čavoglava" - pored njega i "Plenković" i "prvi čovek Zagreba
DANAS je u Svetoj Nedelji održan karneval Fašnik, a na pozornicu se popeo i gradonačelnik ovog mesta Dario Zurovec koji je bio obučen kao kontroverzni hrvatski pevač Marko Perković Tompson koji je poznat po svojim proustaškim stavovima i pesmama.
14. 02. 2026. u 14:35
Komentari (0)