HAPŠENJE U GNJILANU: Zaplenjeno 11 kilograma droge

Д. З.

12. 08. 2021. u 13:39

U AKCIJI koju je policija na KiM sprovela u sredu u regionu Gnjilana uhapšena su tri državljanina Srbije i zaplenjeno je 11 kilograma supstance za koju se sumnja da je marihuana.

ХАПШЕЊЕ У ГЊИЛАНУ: Заплењено 11 килограма дроге

Ilustracija policija Foto I. Radulović

Naime, kako je u četvrtak saopštila policija, akcija je sprovedena na osnovu dojave da će u Gnjilanu biti izvršena prodaja, odnosno kupovina opojnih droga.

- Policija je potom identifikovala vozilo marke "mercedes" sa srpskim registarskim tablicama, koje je bilo parkirano na lokaciji - navodi se u saopštenju policije, koja je izvršila pretres vozila osumnjičenih, tako da su tokom pretrage prtljažnika vozila pronađena dva velika paketa i tri crne torbe u kojima se, kako se sumnja, nalazila marihuana. U policijskom saopštenju dodaje se i da je izvršen pretres jednog od osumnjičenih u Gnjilanu, gde su zaplenjeni jedan pištolj marke “zastava”, šaržer sa 142 metka i pištolj, kao i da je osumnjičenima određena mera pritvora.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
TA KUĆA JE STVARNO UKLETA Majci i ocu prerezao grkljan, pa sebi isekao vene: Novi detalji porodične tragedije u Čačku

"TA KUĆA JE STVARNO UKLETA" Majci i ocu prerezao grkljan, pa sebi isekao vene: Novi detalji porodične tragedije u Čačku

PRVI rezultati istrage tragedije koja je otkrivena u subotu ujutru u porodičnoj kući u blizini „Slobodine“ raskrsnice u Čačku, govore da je Vladimir Čarapić (47) nožem preklao vrat svojoj majci Mili (72), a potom i svom ocu Neđu (79). Zatim je sebi istim sečivom naneo više uboda po grudima i stomaku, a na kraju je prerezao vene leve ruke i tako na smrt iskrvario.

07. 12. 2025. u 13:36

Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.

07. 12. 2025. u 11:41

Komentari (0)

KARLEUŠA OTKRILA CECI ISTINU O SNAJI: Nije ostala ravnodušna na reči o Veljku i Bogdani