KRIVIČNA PRIJAVA MUŠKARCU (51) IZ NIŠA: Bagerom iskopavao pesak bez dozvole i prodavao
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova u Nišu, po nalogu Osnovnog javnog tužilaštva u ovom gradu, podneće krivičnu prijavu protiv pedesetjednogodišnjeg muškarca iz Niša, zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivična dela neovlašćeno bavljenje određenom delatnošću i nedozvoljena trgovina.
Foto: B. G.
On se tereti da je, u martu ove godine, na jednom placu u okolini Niša, bagerom iskopavao pesak bez odgovarajuće dokumentacije i odobrenja nadležnih institucija.
Takođe, sumnja se da je, tokom ove i prethodne godine, prodavao kamen i pesak jednom preduzeću, kao i da za to nije imao ovlašćenja.
Preporučujemo
POPIO INSEKTICID, PA POKUŠAO DA PREREŽE VRAT: Muškarac iz Prokuplja hitno prebačen u Niš
26. 07. 2021. u 12:02
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
RUSIJA SE HITNO OGLASILA O SRBIJI: Peskov komentarisao odnos Moskve i Beograda
RUSIJA i Srbija imaju partnerstvo koje omogućava Moskvi i Beogradu da razgovaraju o najhitnijim pitanjima, ali Srbija bira svoj put razvoja, izjavio je Dmitrij Peskov, portparol ruskog lidera.
05. 06. 2026. u 11:49
NEMAČKA HITNO POZVALA RUSIJU: Putine, vreme je...
MINISTAR spoljnih poslova Nemačke, Johan Vadeful, pozvao je ruskog predsednika, Vladimira Putina, da pokrene pregovore o miru u Ukrajini uz učešće Evrope, prenose nemački mediji.
05. 06. 2026. u 09:53
NASTAJE NOVA DRŽAVA? Srpske komšije se ujedinjuju sa susedima - za moćnu državu od 22 miliona duša i 272.200 km²
"UNIONISTIČKI pokret je oduvek postojao i on je i dalje živ unutar našeg društva. Nesumnjivo je da je ova diskusija legitiman deo političkog procesa u zemlji. Ja lično nikada ne bih mogao da glasam protiv ujedinjenja."
02. 06. 2026. u 21:24
Komentari (0)