NASTAVLJENA AKCIJA KOMPANIJA "NOVOSTI" I "BORBA" KNJIGE: Na dar Kulturnom centru u Nišu
KULTURNOM centru u Nišu predstavnici Kompanije "Borba" uručili su danas na poklon vredne knjige, među kojima su i one Kompanije "Novosti".
Foto Liveproduction
Predstavnik domaćina Goran Stanković zahvalio je na vrednom poklonu beogradskim izdavačima i rekao da su ovakve akcije dobar podstrek za sve ostale koji žele da učestvuju i pomognu da se biblioteke širom Srbije obogate kvalitetnim izdanjima.
Redakcija časopisa "Borba" iskoristila je posetu ovom gradu da besplatnim primercima svog lista obraduje Nišlije koji su se odazvali u velikom broju.
Ovim darivanjem Kulturnom centru u Nišu, nastavljena je akcija započeta početkom maja u Smederevu, kada su vredne knjige u izdanju Kompanije "Novosti" poklonjene Biblioteci u Smederevu, koja ove godine obeležava 175 godina od osnivanja.
Već narednog meseca beogradski izdavači nastaviće ovu akciju obogaćivanja fonda biblioteka širom naše zemlje.
Preporučujemo
VELIKI USPEH IKVBV: Prve implantacije ”Medtronic Aurora EV-ICD sistema” u zemlji
12. 12. 2025. u 17:57
SUKOB NAM JE PRED VRATIMA Rute upozorava: Mi smo sledeća meta Rusije
RUSIJA bi mogla da bude spremna da upotrebi vojnu silu protiv NATO-a u narednih pet godina, smatra generalni sekretar NATO-a Mark Rute.
11. 12. 2025. u 15:46 >> 16:40
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne
SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.
11. 12. 2025. u 16:22
"STIGLI SRPSKI HULIGANI!" Austrijska policija plaši građane po ulicama Graca zbog navijača Zvezde
Šturm Grac i Crvena zvezda igraju utakmicu u Ligi Evrope, a pred taj meč austrijska policija je uradila nešto nesvakidašnje.
11. 12. 2025. u 16:15
Komentari (0)