PREDSEDNIK OBJAVIO VAŽNE VESTI: Sutra stiže još 130 hiljada ruskih vakcina! (VIDEO)
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić na svom Instagram nalogu objavio je da sutra u Srbiju stiže još 130 hiljada ruskih vakcina!
Foto: Printscreen/Instagram
Predsednik je objavio video u kojem saopštava ove dobre vesti.
- Poštovani građani, dobre vesti za Srbiju. Sutra stiže još 100 hiljada prve komponenete ruske vakcine Sputnjik Ve i 30 hiljada druge komponente. Posle toga dolazi 211 hiljada Fajzer vakcine, a zatim očekujemo i veliku količinu kineskih Sinofarm vakcina. U narednih 15 dana spremamo se za veliki napad na koronu, a najbolji napad uvek je vakcinacija našeg stanovništva. To znači da ćemo ići na 500 hiljada novovakcinisanih ljudi, i razume se, za sve ljude smo obezbedili revakcinaciju - rekao je predsednik.
- Hvala Srbiji što razume da su nam životi ljudi najvažniji, životi lekara, i, rekao bih, mogućnost da rade i obavljaju svoj posao. Hvala svim dobrim ljudima i napred Srbija! - zaključio je Vučić.
Uskoro opširnije
Preporučujemo
VUČIĆ OBJAVIO VELIČANSTVEN SNIMAK: Pogledajte kako izgleda srpski "plamen" (VIDEO)
18. 04. 2021. u 13:48
VAŠINGTON POST TVRDI: Ruska služba spremala scenario sa atentatom na Orbana
RUSKA Spoljna obaveštajna služba (SVR) navodno je razmatrala planove za uticaj na izbore u Mađarskoj, uključujući i insceniranje atentata na premijera Viktora Orbana, u cilju jačanja podrške Orbanu, pokazuje interni dokument do kojeg su došle evropske službe bezbednosti, piše danas Vašington post (WP).
21. 03. 2026. u 13:35
KULT PREDAKA U PLAMENU MRŽNjE: 45 godina od paljenja konaka Pećke patrijaršije – Zločin koji je najavio Martovski pogrom
OVE sedmice pre tačno 45 godina, srpski narod i Srpska pravoslavna crkva zanemeli su pred prizorom koji je nagovestio decenije stradanja na Kosovu i Metohiji.
17. 03. 2026. u 19:10
EKSPLOZIV BIO SPREMAN: "Digli bismo u vazduh aerodrom na Grenlandu"
DVA MESECA pre izraelsko-američkog napada na Iran, Danska je bila spremna da oružano brani svoj suverenitet nad Grenlandom.
19. 03. 2026. u 14:12
Komentari (53)