PALMA: Srbija država sa najvećim ekonomskim rastom - zato Vučić ima najveće poverenje građana
DELEGACIJA iz Srbije u kojoj su, pored ostalih , zdravstveni radnici iz 25 gradova Srbije, zatim članovi više udruženja iz Jagodine, udruženja pčelara, gljivara, kinološkog društva, dobrovoljni davaoca krvi, privrednici i radio amateri narednih dana boraviće u Grčkoj.
Foto: Novosti
I ovo putovanje u Hanioti, organizovao je grad Jagodina, a o trošku donatora ,kojima se predsednik Jedinstvene Srbije Dragan Marković Palma javno zahvalio.
- Želim da istaknem da je Grčka ubedljivo najbolja država za letovanje za građane Srbije, jer je Grčka prijateljski država Srbiji i siguran sam da premijer Micotakis nikada neće priznati jednostrano proglašenu nezavisnost Kosova - poručio je Dragan Marković Palma.
Lider JS je naglasio da je Srbija danas jedna od država u svetu sa najvećim ekonomskim rastom:
- Zato Aleksandar Vučić ima ogromno poverenje građana Srbije. Sve ono što je Aleksandar Vučić predstavio kao program još kada je bio premijer sve je i realizovano. Srbija je danas za respekt i poštovanje u svetu i zato sam ja kao i svi građani Srbije ponosan gde god se nađem u svetu. Da je to tako dokazuje i činjenica da su dva najveca lidera Evropske unije Makron i Šolc razgovarali sa nasim predsednikom, koji je podjednako poštovan kao i naša drzava i na zapadu i na istoku.
U Grčku je doputovalo 650 članova delegacije.
POKOLj RUSA KOD POKROVSKA, OBJAVLjENI SNIMCI: Krenuli u napad pod okriljem magle, poginulo oko 90 vojnika (VIDEO)
UKRAJINSKE snage odbile su velike ruske napade u jednom danu u pravcu Pokrovska, u Donjeckoj oblasti, usmrtivši oko 90 ruskih vojnika, javlja Kijev post.
01. 02. 2026. u 16:56
"ANUŠKA JE VEĆ PROLILA ULjE..." Medvedev: Zelenski je osuđen na propast
ŠEF kijevskog režima Vladimir Zelenski je osuđen na propast, izjavio je zamenik predsednika Saveta bezbednosti Ruske Federacije Dmitrij Medvedev medijima.
01. 02. 2026. u 14:56
"UBIĆU SE, HOROR!" Marija otkrila dugo čuvanu tajnu: "Rođena sam bez..."
"JA ću da se ubijem, znači horor!"
01. 02. 2026. u 09:13
Komentari (0)