MUP APELUJE NA VOZAČE: Vozite odgovorno, vaša bezbednost je najvažnija
MUP Srbije apeluje na vozače da budu strpljivi i odgovorni, jer je bezbednost u saobraćaju najvažnija, ističući da su u određenim periodima dana gužve na putevima neminovne zbog velikog broja vozila.
Foto: B. Grujić
Od početka letnje turističke sezone, kroz Republiku Srbiju je tranzitiralo više od dva miliona vozila za svega 30 dana, navodi MUP u video objavi na Instagramu.
MUP apeluje na građane da ne nadoknađuju vreme provedeno na graničnom prelazu ili naplatnoj stanici prebrzom vožnjom, nepropisnim preticanjem i vožnjom zaustavnom trakom.
- Ne ugrožavajte sebe i svoju porodicu neodgovornim ponašanjem i kršenjem propisa. Jedan trenutak nepažnje može promeniti sve - vozite odgovorno! Vaša bezbednost je najvažnija!- ističe MUP.
BONUS VIDEO:
"BODRIMO NAŠE SPORTISTE": Moćna poruka na Kuli Beograd za predstavnike Srbije na OI
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"JESTE, ŠEST GODINA SMO GLUMILI PAR" Rada o vezi sa Milanom, stavila tačku na spekulaije: "Popović nas je naterao..."
"MENE je to tada smetalo, nisam se snalazila..."
07. 07. 2026. u 09:36
NOVINARKA MARIJA NAĐENA MRTVA U AUTU: Kamere snimile poslednje trenutke
GRČKU je potresla vest o iznenadnoj smrti novinarke Marije Antonijanaki, koja je pronađena mrtva u svom automobilu u Iraklionu na Kritu.
06. 07. 2026. u 10:26
"SPAVAO BIH S NjOM I OŽENIO JE!" Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava
AUSTRALIJSKI premijer Entoni Albaneze uputio je nedvosmisleno izvinjenje zbog komentara o pop zvezdi Kajli Minog koje je prošle nedelje izneo tokom gostovanja u jednom podkastu. Njegove izjave izazvale su talas osuda, a kritičari su ih nazvali „potpuno neprimerenim” i poručili da „omalovažavaju funkciju premijera”, piše Bi-Bi-Si.
06. 07. 2026. u 18:21 >> 18:21
Komentari (0)