ZA DECU ILI PROTIV VLASTI? Danas je 30 dana od masakra u Ribnikaru, samo jedna žena pali sveću ispred škole, ostali idu na protest
NA zadnjem ulazu u školu "Vladislav Ribnikar", danas, 30 dana od tragedije, stoji samo jedna žena.
Foto D. Milovanović
Mirno i dostojanstveno upalila sveću i ćuti.
Postavlja se pitanje, kome je ovaj skup posvećen, postradaloj deci ili nasilnoj promenoj vlasti?
Očigledno je da više niko i ne krije šta je pravi razlog i pozadina protesta, a to nisu tragično stradala deca i sigurnost građana, već samo rušenje Aleksandra Vučića, van institucija, sa ulice.
(Alo)
BONUS VIDEO:
OVAKO IZGLEDA GOVOR MRŽNjE: Voditelj Ivan Ivanović vređa, psuje…
"VI STE ČOVEK U OČAJNOM POLOŽAJU" Orban uputio brutalnu poruku Zelenskom: Svako će dobiti ono što zaslužuje
MAĐARSKI premijer Viktor Orban uputio je poruku ukrajinskom predsedniku Vladimiru Zelenskom na društvenoj mreži Iks u kojoj navodi da mu se čini da "nećemo moći da dođemo do razumevanja".
22. 01. 2026. u 17:27
TRAMP SAOPŠTIO UDARNU VEST O GRENLANDU U DAVOSU
PREDSEDNIK SAD Donald Tramp rekao je da neće koristiti silu protiv Grenlanda.
21. 01. 2026. u 15:13
KOLINDA SKOČILA U LEDENO MORE: "Vidi se da iz aviona da je AI" - mnogi ne veruju njenom snimku sa Antartika (VIDEO)
BIVŠA predsednica Hrvatske Kolinda Grabar-Kitarović skočila je u ledeno more na Antartiku, a snimak tog skoka objavila je na svom nalogu na društvenoj mreži Instagram.
22. 01. 2026. u 10:10
Komentari (34)