OPERACIJE POVREĐENIH JOŠ TRAJU: Direktor Urgentnog o stanju ranjenih u pucnjavi u školi na Vračaru
OPERACIJE troje dece i nastavnice koji su zbrinuti u Urgentnom centru još su u toku, a operacija devojčice u Tiršovoj koja je ranjena u glavu je završena i devojčica je u stabilnom stanju.
Foto: I. K.
U njenom zbrinjavanju u Tiršovoj učestvovali su neurohirurzi UKCS, potvrdio je profesor Milika Ašanin, direktor ove ustanove.
On je novinarima rekao da je u UC danas posle devet sati primljeno troje učenika starosti oko 13 godina i nastavnica rođena 1970. godine, svi sa ranama zadobijenim iz vatrenog oružja.
- Jedan od učenika je primljen u jako teškom stanju, odmah u ambulantu za reanimaciju i hitno u operacionu salu. On ima teške prostrelne povrede grudnog koša i vrata. Drugi ima prostrelne rane potkolenica, a učenica prostrelne rane stomaka i obe ruke - rekao je Ašanin.
Nastavnica je ranjena u stomak i obe šake. Sve su to prostrelne rane. Čitav UKCS je uposlen na zbrinjavanju povređenih u školi na Vračaru. Angažovane su sve službe.
Ašanin je rekao da je povređeima odmah po prijemu urađena kompletna dijagnostika, uključujući i sva radiološka snimanja.
Preporučujemo
OVO SU UBIJENA DECA U MASAKRU U ŠKOLI NA VRAČARU: Tragedija kakvu Srbija ne pamti
03. 05. 2023. u 12:15
Ovo je ubijeni čuvar u masakru u Osnovnoj školi "Vladislav Ribnikar" na Vračaru (FOTO)
03. 05. 2023. u 11:36
EKSKLUZIVNO - URANIJUM I TEŠKI METALI OTKRIVENI U TKIVU GENERALA PAVKOVIĆA: Iz italijanske laboratorije stigli rezultati analiza (FOTO)
U TUMORSKOM tkivu generala Nebojše Pavkovića, koje je 15. septembra poslato na analize u specijalizovanu laboratoriju u Italiji, pronađeni su uranijum i teški metali u ekstremno visokim koncentracijama!
29. 11. 2025. u 08:00
OTAC PADAO U NESVEST, HITNA INTERVENISALA NEKOLIKO PUTA Mučne scene na sahrani Ane Radović - Iz porodične kuće je ispratili na večni počinak
DANAS je na Zlatiborskom groblju sahranjena Ana Radović iz Čajetine, koja je poginula u teškoj sabraćajnoj nesreći na magistralnom putu kod Čačka.
28. 11. 2025. u 14:45
TRAMP UKRAO ŠOU NA ŽREBU ZA SP: Scena koja je obišla svet - Melanija nije krila oduševljenje (VIDEO)
AMERIČKI predsednik Donald Tramp bio je u centru pažnje na izvlačenju grupa za Svetsko fudbalsko prvenstvo 2026. godine, gde je izveo svoj poznati YMCA ples i primio prvu FIFA-inu nagradu za mir.
06. 12. 2025. u 10:31
Komentari (0)