UPOZORENJE ZA VOZAČE: Oprez zbog loših vremenskih uslova i mokrih kolovoza
AUTO-moto savez Srbije (AMS S) upzorava vozače da, zbog loših vremenskih uslova i mokrih kolovoza, voze sporije i opreznije, uz povećano odstojanje između vozila.
Foto: P. Milošević
Upozoravaju da mokar kolovoz povećava zaustavni put, a oštećenja na kolovozu nisu vidljiva jer su popunjena vodom.
Prema poslednjim informacijama Uprave granične policije zadržavanja putničkih motornih vozila na ulazu u Srbiju na GP Prešovo su 45 minuta. Toliko čekaju i autobusi. Na GP Kotroman, na ulaz putnički automobili čekaju 40 minuta.
Teretna vozila na graničnim prelazima u Srbiji prolaze bez dužih zadržavanja, saopšteno je iz AMS S.
BONUS VIDEO:
LOZNICA POD VODOM: Provala oblaka u ovom gradu
POTPISUJE SE ISTORIJSKI UGOVOR: Vojvodina postaje čvorište Evrope, kreće gradnja gigantske saobraćajnice (FOTO/VIDEO)
PROJEKAT Osmeh Vojvodine obuhvata izgradnju 185 km brze saobraćajnice, sa 46 mostova i 34 nadvožnjaka, čime se smanjuje vreme putovanja.
18. 03. 2026. u 09:30
KULT PREDAKA U PLAMENU MRŽNjE: 45 godina od paljenja konaka Pećke patrijaršije – Zločin koji je najavio Martovski pogrom
OVE sedmice pre tačno 45 godina, srpski narod i Srpska pravoslavna crkva zanemeli su pred prizorom koji je nagovestio decenije stradanja na Kosovu i Metohiji.
17. 03. 2026. u 19:10
KADA SU CVETALE LAŽI: Moć propagande u našem dobu - Laž se proširi svetom pre nego što istina ustane iz kreveta
Živimo u dobu velikih i malih laži, ali ako bismo odgovarali na pitanje da li ih je danas više nego ranije ne bi nam trebalo mnogo razmišljanja.
18. 03. 2026. u 17:04
Komentari (0)