HVALA NA DIVNOM DOČEKU! Marinkovići pripredili domaćinsku gozbu za predsednika, Vučić se zahvalio (FOTO)
PREDSEDNIK Republike Srbije Aleksandar Vučić boravi u Zlatiborskom okrugu gde je imao priliku da razgovara sa meštanima sela Senište.
Foto: Instagram
Porodica Marinković srdačno je dočekala i ugostila predsednika.
Foto: Novosti
Foto: Novosti
Foto: Novosti
Predsednik se na ovakvom dočeku zahvalio na svom Instagram nalogu.
- Hvala na divnom dočeku domaćinu Milošu Marinkoviću i njegovoj porodici, čije domaćinstvo danas imam čast da posetim - napisao je predsednik na Instagram profilu "Budućnost Srbije AV".
Podsetimo, predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić boravi danas i sutra u Zlatiborskom i Raškom okrugu. Nakon razgovora sa meštanima Seništa, predsednik će obići Osnovnu školu „Živko Ljujić” u Novoj Varoši.
Sledi sastanak sa predsednicima mesnih zajednica, predstavnicima jedinica lokalne samouprave i privrednicima iz Sjenice, Tutina i Novog Pazara.
Za sutra je najavljen obilazak fabrike nameštaja "Ekstra san", obilazak i najava rekosnstrukcije osnovne škole "Desanka Maksimović" u Novom Pazaru, kao i poseta Kliničko bolničkom centru u tom gradu.
BONUS VIDEO:
GRAĐANI ČEKAJU VUČIĆA: Predsednik će obići školu „Živko Ljujić" u Novoj Varoši
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
VUČIĆ SA MEŠTANIMA SENIŠTA: Bistrica bi nas spasila - građani spremni za projekat
26. 12. 2021. u 11:14
LEP POKLON ZA PREDSEDNIKA: Baka darivala Vučiću vunene čarape i rakiju (FOTO)
26. 12. 2021. u 10:36
VUČIĆ U RAŠKOJ OBLASTI: Predsednik razgovarao sa narodom Sjenice, Tutina i Novog Pazara (FOTO/VIDEO)
26. 12. 2021. u 10:11 >> 15:14
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"SUPRUGA GA DRŽALA 5 MINUTA ZA NOGE DA NE BI ISPAO" Novi detalji drame državljanina Srbije na letu Rajanera
DRAMATIČNE trenutke doživeli su u petak ujutru putnici na letu kompanije Rajaner sa aerodroma „Makedonija“ u Solunu za Minhen, kada je pukao prozor, a vazdušna struja povukla jednog putnika napolje. On je u poslednjem trenutku spasen zahvaljujući supruzi, koja je sedela pored njega i zadržala ga, piše Prototema.
10. 07. 2026. u 12:18
ZAŠTO JE DUBRAVKA MIJATOVIĆ ZAISTA NAPUSTILA SERIJU "SREĆNI LjUDI"? "Morala sam da pobegnem..."
DUBRAVKA Mijatović napustila je seriju 'Srećni ljudi' iz ličnih razloga, a ne zbog honorara.
10. 07. 2026. u 15:07
PUTIN KOMENTARISAO BRAK NAŠE PEVAČICE: "Srpkinja ti je žena? Oni to neće ukrasti! Srbi su pošteni i pristojni - ako si prepisao firmu na nju"
TOKOM razgovora Vladimir Putin ga je upitao ko je njegova supruga.
10. 07. 2026. u 21:56
Komentari (12)