GUŽVA NA GRANIČNIM PRELAZIMA: Putnička vozila čekaju i po tri sata
VREMENSKI uslovi za vožnju su promenljivi više nalik jesenjim, prohladno je, ali uglavnom suvo i bez padavina, što vozačima odgovara, s tim što u jutarnjim satima moraju da obrate pažnju na stanje kolovoza s obzirom na to da su zbog magle i sumaglice mestmično vlažni, što je često pored reka, jezera i kanala, saopštio je Auto-moto savez Srbije.
Foto: Printskrin/ AMSS
Van većih gradova saobraćaj je umereniji, s tim što je na autoputevima u smeru ka Mađarskoj i Hrvatskoj i dalje pojačan, zastoja nema, ali je usporena vožnja moguća na deonicama gde se izvode radovi, a zbog kojih ima izmene u saobraćaju.
Prema informacijama Uprave granične policije, dobijenim u 05.15 časova, putnička vozila na izlazu iz Srbije na Horgošu čekaju tri sata, a na ulazu u zemlju na Gradini pola sata.
Zadržavanja za teretna vozila:
GP Horgoš, izlazu, čekaju 90 minuta,
GP Kelebija, izlaz, čekaju 180 minuta,
GP Batrovci, izlaz, čekaju 120 minuta,
GP Šid, izlazu, čekaju 60 minuta.
BONUS VIDEO
Preporučujemo
PROLAZ SAMO U JEDNOM SMERU: Egipat delimično otvara granični prelaz ka pojasu Gaze
26. 08. 2021. u 00:48
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"TREBA ODATI PRIZNANjE VUČIĆU I SRBIJI, MORAMO ZAŠTITI SRBE OD KURTIJA" Montgomeri očitao lekciju medijima u CG o Kosovu i Metohiji
U INTERVJUU za crnogorski "Dan", Vilijam Montgomeri, bivši američki ambasador u SR Jugoslaviji, osvrnuo se na situaciju na Kosovu i Metohiji.
15. 05. 2026. u 13:16
KRAĐA VEKA U NBA! Nikola Jokić ovakvu nepravdu nije zaslužio, bruka i sramota
NBA liga donela je odluku o MVP igraču NBA lige!
17. 05. 2026. u 16:04 >> 16:14
NAJBOGATIJA PEVAČICA BALKANA: Maja za godinu zaradila 92 miliona i PRESTALA DA PEVA na svadbama
PRE tačno tri godine, pevačica je donela iznenađujuću odluku da trajno prestane da peva na svadbama.
26. 05. 2026. u 20:30
Komentari (0)