MANIJAK (56) UVEO U TOALET DEVOJČICU IZ INOSTRANSTVA I ZLOSTAVLJAO JE: Užas na crnogorskom primorju
BARSKA policija uhapsila je 56-godišnjeg I.S. zbog sumnje da je juče u jednom ugostiteljskom objektu maloletnu stranu državljanku uveo u kabinu toaleta i dodirivao po intimnim delovima tela.
Foto: Profimedia/Ilustracija
RTCG prenosi da je to saopšteno iz Uprave policije.
Osumnjičenom se na teret stavlja krivično delo nedozvoljene polne radnje na štetu maloletnog lica.
- 28. jula 2023. godine, oko 16.00 časova, u jednom ugostiteljskom objektu u Baru, maloletnu stranu državljanku uveo je u kabinu toaleta i dodirivao po intimnim đelovima tela, protiv njene volje - piše u saopštenju.
Državni tužilac barskog Osnovnog državnog tužilaštva odredio je osumnjičenom zadržavanje do privođenja nadležnom sudiji za istragu.
BONUS VIDEO: UPALI U KUĆU, LOPOVE ZATEKLI U GAĆAMA I POBACALI IH NA POD - Pogledajte filmsku akciju UKP
HRVATI "VELIKI I JAKI" ŽALE SE CENTRALI NATO ZBOG SRPSKIH RAKETA: A ne smeta im vojni savez Zagreb-Tirana-Priština
PREMIJER Hrvatske Andrej Plenković rekao je danas, komentarišući to što Vojska Srbije raspolaže novom hipersoničnom kvazibalističkom raketom kineske proizvodnje CM-400, da će "razgovarati sa partnerima u NATO i upozoriti ih na takvo naoružanje".
12. 03. 2026. u 19:25
HOROR U HRVATSKOJ: Svi se hvatali za glavu, Amerikanac jedva ostao živ (FOTO/VIDEO)
STRAŠNE scene viđene su u komšiluku na košarkaškoj utakmici.
13. 03. 2026. u 19:25 >> 19:26
IRANCI TVRDE - NETANJAHU JE UBIJEN: Šta se desilo Bibiju? Prvi put od početka rata i "Iranci izađite na ulice"
SPEKULACIJE o navodnoj smrti izraelskog premijera Benjamina Netanijahua pojavile su se juče na društvenim mrežama, a preneo ih je hebrejski veb-sajt iranske novinske agencije Tasnim. Šta se s njim dogodilo - odgovor je stigao dan kasnije. Živ je i zdrav i kako poručuje na prvoj konferenciji od početka rata - spreman je da borbe privede kraju.
12. 03. 2026. u 22:29 >> 22:37
Komentari (1)