VOZILOM UDARIO POLICAJCA: Priveden muškarac u Nikšiću
Službenici Odelenja bezbednosti Nikšić su sinoć uhapsili A.R. (39) iz tog grada zbog sumnje da je izvršio krivično delo napad na službeno lice u vršenju službene dužnosti.
Foto: B. D.
-Sinoć oko 21.00 čas A.R. je u mestu Jugovići vozilom udario policijskog službenika u predelu noge, koji je bio na dužnosti, navodi policija.
-A.R. je nakon toga izašao iz vozila i krenuo prema policijskim službenicima, upućujući uvredljive i preteće reči, u nameri da prema jednom policijskom službeniku primeni fizičku silu, u čemu je sprečen. Prema A.R. su upotrebljena sredstva prinude i on je priveden u službene prostorije Odelenja bezbednosti Nikšić”, ističu iz policije.
Preporučujemo
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
MAĐAR IZAŠAO NA BALKON DA POZDRAVI NAROD: Doživeo veliki šok i neprijatnost (VIDEO)
AKTUELNI premijer Mađarske Peter Mađar, doživeo je veliku neprijatnost prilikom obraćanja građanstvu.
07. 06. 2026. u 12:19
"AKO KORISTIŠ MEGAFON, ONDA TO NEMOJ NAZIVATI PISMOM" Peskov oštro o Zelenskom: Da je zaista želeo da ga preda Putinu, mogao je to da učini
DA je Vladimir Zelenski zaista želeo da preda pismo ruskom predsedniku Vladimiru Putinu, mogao je to jednostavno da učini, bez javnog objavljivanja, izjavio je portparol Kremlja Dmitrij Peskov.
07. 06. 2026. u 13:37
NASTAJE NOVA DRŽAVA? Srpske komšije se ujedinjuju sa susedima - za moćnu državu od 22 miliona duša i 272.200 km²
"UNIONISTIČKI pokret je oduvek postojao i on je i dalje živ unutar našeg društva. Nesumnjivo je da je ova diskusija legitiman deo političkog procesa u zemlji. Ja lično nikada ne bih mogao da glasam protiv ujedinjenja."
02. 06. 2026. u 21:24
Komentari (0)