TUKLI SE SRBI I CRNOGORCI: Crnogorska policija podnela krivične prijave zbog nasilničkog ponašanja (VIDEO)
CRNOGORSKA policija identifikovala je šest osoba - tri iz Crne Gore i isto toliko iz Srbije, koje su se 24. jula potukle na auto-putu u mestu Mateševo.
Foto: Facebook printscreen/Podgoricki vremeplov
- Kolašinska policija je državnom tužiocu podnela krivičnu prijavu protiv N. B., I. B. i E. B. iz Crne Gore i S. T., A. K. i L. M. iz Srbije - navodi se u saopštenju.
Ovaj događaj koji je kamera ovekovečila pojavio se na društvenim mrežama gde je za kratko vreme postao hit.
Preporučujemo
DOBRA VEST ZA ONE KOJI IDU U CRNU GORU: Od ponoći gorivo jeftinije
01. 08. 2022. u 14:47
DUGO ČUVANA TAJNA SLAGALICE: Ovo je većini nepoznato, DRUGAČIJE ćete gledati na kviz
01. 08. 2022. u 10:15
VAŠINGTON POST TVRDI: Ruska služba spremala scenario sa atentatom na Orbana
RUSKA Spoljna obaveštajna služba (SVR) navodno je razmatrala planove za uticaj na izbore u Mađarskoj, uključujući i insceniranje atentata na premijera Viktora Orbana, u cilju jačanja podrške Orbanu, pokazuje interni dokument do kojeg su došle evropske službe bezbednosti, piše danas Vašington post (WP).
21. 03. 2026. u 13:35
KULT PREDAKA U PLAMENU MRŽNjE: 45 godina od paljenja konaka Pećke patrijaršije – Zločin koji je najavio Martovski pogrom
OVE sedmice pre tačno 45 godina, srpski narod i Srpska pravoslavna crkva zanemeli su pred prizorom koji je nagovestio decenije stradanja na Kosovu i Metohiji.
17. 03. 2026. u 19:10
MILEO AUTO-PUTEM: Policajci bili u čudu kad su videli KO je za volanom (VIDEO/FOTO)
KADA su zbog spore vožnje na auto-putu zaustavili automobil marke Dodž, policajci iz Ogdena u američkoj saveznoj državi Juta, pomislili su da je vozaču pozlilo.
22. 03. 2026. u 22:25
Komentari (0)