ВОЈВОДИНА СЕ ВРАТИЛА НА ПОБЕДНИЧКИ КОЛОСЕК: Новосађани без већих проблема савладали Радник

Ч. В.

18. 09. 2020. у 19:51

ФУДБАЛЕРИ Војводине победили су Радник са 2:0 на свом терену у првом мечу 8. кола Линглонг Суперлиге Србије.

Аранђел Стојковић фото: Н.Параушић

Били су Новосађани бољи ривал на овом мечу. Гости из Сурдулице су одиграли добро прво полувреме, парилали су домаћину, али су пали у наставку сусрета.

На крају је пресудио квалитет који је несумњиво на страни изабраника Ненада Лалатовића. Војводина је до вођства дошла у 56. минуту када је Петар Бојић постигао трећи гол ове сезоне.

Коначан резултат на овој утакмици поставио је Немања Човић који је погодио са беле тачке у 67. минуту.

Новосађани су се вратили на победнички колосек, након што су после четири везана тријумфа у прошлом колу изгубили у Ивањици од Јавора са 3:2.

Војводина се сада налази на другом месту на табели са 17 бодова, док је Радник 18. са четири бода.