"ХАЈДЕ ДА НОВАКУ ОДАМО ПРИЗНАЊЕ!" Пол Мекнами: Бити први са 37 година је изузетно достигнуће

Часлав Вуковић

03. 05. 2024. у 15:19

НОВАК Ђоковић је ове сезоне одиграо само три турнира, али упркос томе и даље суверено држи прво место на АТП листи. Признање због тога светском броју један је одао бивши директор Аустралијан опена, Пол Мекнами.

ХАЈДЕ ДА НОВАКУ ОДАМО ПРИЗНАЊЕ! Пол Мекнами: Бити први са 37 година је изузетно достигнуће

FOTO: AP/Tanjug

Он је на друштвеној мрежи "Х" истакао да сви морају да поштују оно што је Србин урадио до сада.

- После свега што је Новак Ђоковић претрпео, укључујући и моју земљу, а што би сломило многе спортисте, хајде да му одамо заслужено признање. Бити број један са 37 година је изузетно достигнуће - написао је Мекнами.

Ноле је 423 недеље на врху АТП листе, а судићи по повредама првих пратиоца Јаника Синера и Карлоса Алкараза делује да ће Ролан Гарос дочекати као први носилац.

Подсетимо, Ђоковић ће наступити на мастерсу у Риму који се игра од 8. до 19. маја. До сада је играо Аустралијан опен, Индијан Велс и Монте Карло.

БОНУС ВИДЕО: Новак Ђоковић - Пет тајни због којих је најбољи на свету

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЗВЕЗДА НА КОРАК ОД ЕВРОПСКОГ ПРОЛЕЋА: Малме без мотива, црвено-бели лове кључне бодове у Шведској

ЗВЕЗДА НА КОРАК ОД ЕВРОПСКОГ ПРОЛЕЋА: Малме без мотива, црвено-бели лове кључне бодове у Шведској

Црвена звезда гостује Малмеу у четвртак увече на стадиону "Еледа" (18.45) у оквиру седмог кола лигашке фазе Лиге Европе, у мечу који за домаћина нема резултатски значај, док би српски шампион победом практично осигурао пласман у нокаут фазу.

22. 01. 2026. у 07:00

ГРОБАРИ У ШОКУ, ДЕЛИЈЕ У ЕУФОРИЈИ! Звезда продаје фудбалера за толико новца да може одмах да купи ЦЕО ПРВИ ТИМ ПАРТИЗАНА!

"ГРОБАРИ" У ШОКУ, "ДЕЛИЈЕ" У ЕУФОРИЈИ! Звезда продаје фудбалера за толико новца да може одмах да купи ЦЕО ПРВИ ТИМ ПАРТИЗАНА!

Малме и Црвена звезда играју утакмицу Лиге Европе, уз пренос уживо на порталу "Новости", а непосредно пред тај мегдан - појавиле су се спектакуларне вести везане за фудбалске трансфере. И то у виду потенцијалног рекорда, који је такав да Звездине "делије" већ могу да почну да славе, а Партизанови "гробари" да се хватају за главу.

22. 01. 2026. у 19:38

КОЛИНДА СКОЧИЛА У ЛЕДЕНО МОРЕ: Види се да из авиона да је АИ - многи не верују њеном снимку са Антартика (ВИДЕО)

КОЛИНДА СКОЧИЛА У ЛЕДЕНО МОРЕ: "Види се да из авиона да је АИ" - многи не верују њеном снимку са Антартика (ВИДЕО)

БИВША председница Хрватске Колинда Грабар-Китаровић скочила је у ледено море на Антартику, а снимак тог скока објавила је на свом налогу на друштвеној мрежи Инстаграм.

22. 01. 2026. у 10:10

Коментари (0)

ШАРМАНТАН ЈЕ И ЗГОДАН: Ивана Николић признала - Волела бих да се заглавим у лифту са Чедом Јовановићем