ПOКОРИЛА ЗАГРЕБ: Драгана Мирковић оборила рекорд Арене, сутра реприза (ФОТО)
ВЕЛИКА хуманитарна турнеја фолк диве Драгане Мирковић "До последњег даха" на којој прославља четири деценије рада настављена је спектаклом у Загребу на коме је оборила рекорд посете у Арени.
Фото: Горан Јовановић
Готово 23 хиљаде обожавалаца испунило је дворану до последњег места, а пошто су многи на концерт регионалне музичке звезде долазили из других градова, саобраћај у престоници Хрватске био је блокиран током поподнева.
Фото: Горан Јовановић
Колико се публика ужелела Драгане сведочиле су овације којима су је дочекали а које нису престајале током читавог наступа, а Драгана је наставила и мисију хуманости уручивши пре концерта хуманитарну помоћ Дечијем дому у Загребу чији су штићеници присyствовали концерту.
Фото: Горан Јовановић
Због огромног интересовања, фолк звезда ће дружење са публиком имати и сутра на истом месту.
Препоручујемо
ЗАШТО БЛОКАДЕРИ ХОЋЕ ДА УБИЈУ ВУЧИЋА? Нешић и Вучићевић о монструозним плановима (ВИДЕО)
БЛОКАДЕРИ хоће да убију председника Александра Вучића зато што им смета Србија каква јесте и зато што су свесни да ни за 100 година не могу да ураде оно што Вучић уради за два дана, истичу главна уредница портала "Новости" Андријана Нешић и председница Асоцијације новинара Србије (АНС) Ивана Вучићевић.
26. 02. 2026. у 11:01
ЦЕО РЕГИОН ЈЕ ЗГРОЖЕН! Ево шта је урадила такмичарка лажне државе Косово када је видела Српкињу на победничком постољу
БРУКА и срамота на једном од европских такмичења у теквондоу за младе у Сарајеву!
25. 02. 2026. у 11:35
ЈОШ МУ СЕ БОРЕ ЗА ЖИВОТ: Симптоми болести због које је хоспитализован Дачић - почетак је "веома обичан"
МИНИСТАР унутрашњих послова Ивица Дачић јуче је у тешком здравственом стању хитно смештен у болницу и прикључен на апарате.
26. 02. 2026. у 16:26
Коментари (0)