НИЈЕ НИ СЛУТИО ШТА ГА ЧЕКА: Појавио се последњи снимак Кристијана Атсуа (ВИДЕО)
Бивши фудбалер Кристијан Атсу, који је изгубио живот у јаком земљотресу, и даље је у центру пажње спортске јавности у Турској.
Фото: ЕПА
Његово тело је пронађено после 12 дана потраге, а на интернету се појавио последњи његов снимак на којем се радовао свом одлучујућем голу у победи Хатаја, не слутећи шта га чека само неколико сати касније.
Кристијан је славио са играчима у свлачионици, где су сви скакали од среће због тријумфа, а посебно је био весео фудбалер из Гане.
Подсетимо, он је изгубио живот у 31. години, а каријеру је започео у Порту.
СПЕКТАКЛ У ЛОНДОНУ: Разиграна Вила напада сам врх табеле и долази по читав плен на "Стамфорд бриџ"
СУБОТЊИ програм Премијер лиге затвара дерби 18. кола у којем ће Челси на "Стамфорд бриџу" покушати да прекине серију Астон Виле од чак десет узастопних победа у свим такмичењима и остане у трци за сам врх Премијер лиге (13.30).
27. 12. 2025. у 07:30
ХАОС У УКРАЈИНИ: Зеленски је донео одлуку која је шокирала многе
Русија се, откако је почео рат у Украјини, налази под бројним санкцијама, па и спортским, те је за Русе велики број тужних спортских вести стизао у виду међународних ограничења. Али, настављају се и шокантне вести за бројне украјинске спортисте. Разлог? Не понашају се довољно "про-украјински".
27. 12. 2025. у 12:29
ХРВАТИ ПОСЛАЛИ ЈАСНУ ПОРУКУ: "Држава нам је на погрешном путу!"
ВЕЋИНА грађана Хрватске сматра да земља иде у погрешном смеру, а највише примедби имају на корупцију, инфлацију, ниске плате, мале пензије и сиромаштво, показало је децембарско истраживање Кробарометра, објављено у Дневнику хрватске Нове ТВ.
26. 12. 2025. у 12:34
Коментари (0)