ПРВО ИСПАО, ПА ИЗНЕНАДИО! О Србину бруји Холандија!
Велики успех после елиминације.
Foto: Profimedia
Српски тенисер Хамад Међедовић пласирао се у друго коло АТП турнира у Ротердаму, пошто је после два тај-брејка савладао Зизуа Бергса из Белгије резултатом 2:0 (по сетовима 7:6 (7:5), 7:6 (7:5)).
Међедовић је ушао у главни жреб као "лаки лузер", а одиграо је невероватан меч! У првом сету је спашавао сет лопту, а у другом није искористио сервис за тријумф.
Ипак, успео је да сломи Белгијанца поново у тај-брејку и после елиминације на старту од Луке Павловића, савладао 43. играча АТП листе.
ФОТО: Профимедиа
Титулу у овом граду требало је да брани Карлос Алкараз, али се Шпанац повукао после освојеног Аустралијан опена, те ће пехар добити новог власника.
Турнир у Ротердаму, из серије 500, игра се за наградни фонд од 2.462.660 евра.
БОНУС ВИДЕО: Селектор САД Стив Кер купио деонице Мајорке
Препоручујемо
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
БИЋЕ ЗАНИМЉИВО У ЛОС АНЂЕЛЕСУ: Белгија је фаворит, али срчани Иранци се неће предати без велике борбе
Белгија и Иран одмериће снаге на "СоФај стадиону" у другом колу групе "Г" Светског првенства (21.00), а улог је огроман. После ремија у уводним мечевима, обе селекције знају да би победа могла да их доведе надомак пласмана у нокаут фазу, док би пораз озбиљно закомпликовао ситуацију пред последње коло.
21. 06. 2026. у 07:00
НАЈВЕЋИ ШОК НА МУНДИЈАЛУ! Сензација над сензацијама! Фаворита опио Рум! (ВИДЕО)
Фудбалери Еквадора ремизирали су против Курасаа резултатом 0:0 (0:0) у другом колу Е групе на Светском првенству у САД, Канади и Мексику.
21. 06. 2026. у 03:55
ПОРЕКЛО ЕДИНА ЏЕКА: Рођен у Сарајеву, али корени Дијаманта су са друге стране БиХ
У ЈЕДНОМ интервјуу за британске медије описао је тај период као време преживљавања, истичући да рат тера децу да много раније одрасту и суоче се са животним лекцијама за које нису спремна.
19. 06. 2026. у 07:02
Коментари (0)