СТАНОЈЕВИЋ ГЛАСАО ЗА ГРАНАДОСА: Некадашњи стратег Војводине сматра да је звезда Новог Београда најбољи ватерполиста света

ЗВЕЗДА Новог Београда Шпанац Алваро Гранадос најбољи је ватерполиста света. То сматра селектор Грузије и стратег Динама из Тбилисија наш прослављени стручњак Дејан Станојевић, који је гласао у традиционалној анкети портала "Тотал ватерполо".

07. 12. 2022. у 13:31

АЛЕКСА ИВАНОВИЋ ПОЈАЧАО РАДНИЧКИ: Талентовани рукометаш потписао четворогодишњи уговор са Крагујевчанима

ТАЛЕНТОВАНИ голман Алекса Ивановић (18) потписао је четворогодишњи уговор са Радничким. Нада Крагујевчана поникао је у Мачви из Богатића, а играо је и у млађим категоријама шабачке Металопластике.

07. 12. 2022. у 13:23

УБЉАНКЕ БЛИЗУ ФИНАЛА КУПА: Изабранице Маријане Боричић у првом полуфиналном мечу савладале одбојкашице Партизана - 3:1

ВЕЛИКИ корак ка финалу Купа Србије направиле су одбојкашице Уба. Пуленке Маријане Боричић су у првом полуфиналном мечу у Београду надиграле Партизан са 3:1, тако да у реваншу могу да изгубе и са 3:2 да би се бориле за трофеј. Црно-беле иду даље уколико у реваншу, 27. или 28. децембра, победе са 3:0, а ако славе са 3:1 одлучиваће поен количник. Уколико екипе буду потпуно поравнате играће се "златни сет".

07. 12. 2022. у 13:07

ВЕЛИКИ УСПЕХ ЗА СРБИНА: Лазар Костић освојио бронзану медаљу на светском првенству

У ДАЛЕКОМ Порторику на Светском првенству у билијару шеснаестогодишњи Лазар Костић освојио је бронзану медаљу, прво светско одличје за Србију. По повратку у Србију Лазар је са секретаром Српске билијар асоцијације Павлом Кланшчеком био гост председника Спортског савеза Србије Давора Штефанека и генералног секретара Горана Маринковића.

07. 12. 2022. у 12:15

СКАНДАЛ: Аустријанци неће на реванш у Србију због хулигана, траже да се Војводина избаци из европског такмичења

АУСТРИЈСКИ рукометни клуб УХК Кремс неће отпутовати у Нови Сад на реванш меч треће рунде Еврокупа Европске рукометне федерације (ЕХФ), због дивљања српских навијача на утакмици у Аустрији, саопштила је управа клуба.

07. 12. 2022. у 10:15

АСОЦИЈАЦИЈА СПОРТ ЗА СВЕ СРБИЈЕ: Конгрес и Скупштина у Новом Пазару привукли велику пажњу

ПРЕДСЕДНИК Асоцијације спорт за све Србије Бранко Вујовић рекао је да су током претходна два дана конгреса и на данашњој Скупштини те асоцијације у Новом Пазару презентовани изузетно корисни садржаји.

07. 12. 2022. у 08:40

ФИНАЛЕ ЛИГЕ НАЦИЈА У САД И ПОЉСКОЈ: Завршни турнир за одбојкашице одржаће се у Арлингтону, а за мушкарце у Гдањску

СВЕТСКА одбојкашка федерација одлучила је да се Ф8 Лиге нација за даме одигра од 12. до 16. јула 2023. у Арлинготну, Тексас (САД), а за мушкарце од 19. до 23. јула у пољском Гдањску. Код жена титулу брани Италија, а код одбојкаша Француска. Подсетимо Српкиње су освојиле бронзу, док мушкарци нису изборили Ф8.

06. 12. 2022. у 17:04

СРБИ НАПАДАЈУ СВЕТСКУ КРУНУ: Трентино Срећка Лисинца и Марка Подрашчанина од сутра игра на клупском Светском првенству

У БРАЗИЛСКОМ Бетиму од среде до 11 децембра игра су клупско СП за одбојкаше, на којем домаћин Сада Крузеиро брани титулу. Представнике има и Србија, јер ће Марко Подрашчанин и Срећко Лисинац покушати да помогну свом Трентину да освоји шесту светску круну.

06. 12. 2022. у 16:27

МИТРОВИЋ ГЛАСАО И ЗА ДЕЛФИНА: Капитен ватерполиста Србије одабрао пет најбољих на свету

МИТРОВИЋ ГЛАСАО И ЗА "ДЕЛФИНА": Капитен ватерполиста Србије одабрао пет најбољих на свету

ФЕЛИПЕ Пероне је најбољи ватерполиста света. То сматра капитен Србије Бранислав Митровић, који је у топ пет у акнети портала "Тотал ватерполо" сврстао и бек "делфина" и Новог Београда Николу Јакшића.

06. 12. 2022. у 16:10

ХРАБРО НА ПРВАКА ЕВРОПЕ: Одбојкашице Црвене звезде сутра (15.00) у Истанбулу стартују у Лиги шампиона против Вакифбанке

НЕМА беле заставе. Ово поручују одбојкашице Црвене звезде, које сутра (15.00) у Истанбулу стартују у групи Ц Лиге шампиона против првака Европе, Вакифбанке. Туркиње су велике фавориткиње, јер их предводе Италијанка Егону, капитенка Бразила Габи, Американка Огбогу...

06. 12. 2022. у 14:14

СРБИЈА ИМА АТЛЕТСКО ЧУДО: Адриана Вилагош - Звезда у успону светске атлетике!

СРБИЈА ИМА АТЛЕТСКО ЧУДО: Адриана Вилагош - "Звезда у успону" светске атлетике!

НАША млада атлетска звезда, Адриана Вилагош, проглашена је за "Младу звезду у успону" на свечаности "Светске атлетике" у Монаку. Млада бацачица копља је ове године одбранила титулу светске шампионке у бацању копља у конкуренцији до 20 година, освојила је сребро на сениорском Европском првенству и заузела 11. место најбољих светских резултата у узрасту до 20 година.

05. 12. 2022. у 23:25

ЛИГА ШАМПИОНА У СРБИЈИ: Најбољи европски џудо клубови бориће се у нашој земљи за титулу првака Старог континента 2023.

ЏУДО савез Србије догодине ће организовати Лигу шампиона, у којој ће се најбољи европски клубови борити за титулу првака Старог континента, пише сајт СД Црвена звезда. Подсетимо, џудисти Црвене звезде су и ове године, као и прошле, били други у Европи. Црвено-беле даме стале су на петом месту.

05. 12. 2022. у 21:27

МАЛИ ТАЈСОН НАЈБОЉИ НА ПРЕСТИЖНОМ БОКСЕРСКОМ ТАКМИЧЕЊУ: Алмиру Мемићу 65. Златна рукавица

"МАЛИ ТАЈСОН" НАЈБОЉИ НА ПРЕСТИЖНОМ БОКСЕРСКОМ ТАКМИЧЕЊУ: Алмиру Мемићу 65. "Златна рукавица"

ТРАДИЦИЈА, престиж, кредибилитет, међународни углед и посебна тежина на светској сцени, све је то саткано такмичењу које већ шест и по деценија не губи сјај и лансира нове шампионе.

05. 12. 2022. у 18:23

НЕ ПОМАЖЕ НИ ИВАНИШЕВИЋ: Српски голман имао 20 одбрана, али рукометаши Гумерсбаха изгубили од Рајн Некара

ТИБОР Иванишевић обележио је 15. кола првенства Немачка у рукомету. Наш голман скупио је 20 одбрана, али је то било недовољно да његов Гумерсбах избегне пораз од Рајн Некар - 29:32. Иначе, Фуксе Дејана Милосављева и Мијајла Марсенића води у Бундеслиги.

05. 12. 2022. у 13:03

ПОЛОВИЧАН УСПЕХ ОРЛОВА: Подрашчанин, Лисинац и Станковић се радовали, а Петковић и Петрић туговали у првенству Италије

ПОЛОВИЧАН УСПЕХ "ОРЛОВА": Подрашчанин, Лисинац и Станковић се радовали, а Петковић и Петрић туговали у првенству Италије

ВИКЕНД радости и туге за српске одбојкаше у одбојкашком првенству Италије. Трентино Марка Подрашчанина и Срећка Лисинца растужио је Падову Душана Петковића. Славио је Драган Станковић са Моденом, док је Сијена Немања Петрића доживела још један пораз.

05. 12. 2022. у 12:36

УСПЕШНА ПОЛУСЕЗОНА: Победа рукометаша краљевачког Металца на тешком гостовању

​ У последњем, 11. колу првог дела такмичења у оквиру Супер Б лиге, група „Исток-Запад“, рукометаши краљевачког Металца победили су на гостовању у Белој Паланци истоимену екипу резултатом 29:22 (12:12).

05. 12. 2022. у 11:29

ЗРЕЊАНИН СЛАВИ: Рвачи Пролетера шампиони Србије, на путу до титуле пред њима пао и светски првак

Победник финалног турнира Суперлиге Србије и уједно шампион Србије за 2022. годину је Пролетер из Зрењанина, који је у занимљивом и неизвесном финалу савладао екипу Спартака из Суботице, док су треће место освојили рвача београдаког Партизана.

04. 12. 2022. у 22:27

ЖЕЛЕЗНИЧАР СЕ ВЕЋ ОПРОСТИО: Рукометашице из Инђије у трећем колу квалификација за ЛЕ у Дортмунду изгубиле од Борусије са 43:22

ПРВАК Србије доживео је бродолом у Дортмунду. Рукометашице Железничара су у првом мечу трећег кола квалификација за Лигу Европе изгубиле од вицешампиона Немачке, Борусије са 43:22 (24:11).

03. 12. 2022. у 23:04