ЗВЕЗДАШИ МОГУ ДА БУДУ ЗАДОВОЉНИ: Кангва мајсторијом срушио Коморе, погодио и Бен (ВИДЕО)

07. 06. 2022. у 20:21

ДАНАС су се у квалификацијама за Афрички куп нација састали Замбија и Коморска Острва, а навијачи Црвене звезде могу да буду задовољни, пошто су у победи домаћина од 2:1 голове постигли Кингс Кангва и Ел Фарду Бен.

Новајлија у црвено-белом дресу је донео победу Замбији фантастичним голом из слободног ударца у 88. минуту. Иначе, меч је почео на клупи, а прилику да заигра добио је у 61. минуту.

Коморска Острва су прва дошла до предности. Играо се 13. минут када је крилни фудбалер шампиона Србије успео да савлада Нсабату и то после смушености одбране.

Иначе, први гол за Замбију постигао је Енок Мвепу у самом финишу првог полувремена.

Обе селекције имају по три бода, колико и Обала Слоноваче коју тек очекује дуел са Лесотом.

БОНУС ВИДЕО: Разочаравајуће празне трибине на премијери Србије у лиги нација

ШЕШИРЏИЈЕ ХВАТАЈУ ПОСЛЕДЊИ ВОЗ: Евертон је неуништив, опет с извукао из немогуће ситуације

"ШЕШИРЏИЈЕ" ХВАТАЈУ ПОСЛЕДЊИ ВОЗ: Евертон је неуништив, опет с извукао из немогуће ситуације

ДЕРБИ зачеља отвара 36. коло енглеске Премијер лиге. Иако Евертон има чак 11 бодова више од Лутона још се не зна да ли ће им до краја сезоне САвез вратити неке од одузетих бодова или пак додати још казне.

03. 05. 2024. у 10:38