ЈОВИЋ И РЕАЛ ОСВОЈИЛИ ТИТУЛУ: "Краљевићи" прегазили Еспањол и дошли до 35. круне

30. 04. 2022. у 18:27

СРПСКИ фудбалер Лука Јовић и његов Реал Мадрид освојили су 35. титулу првака Шпаније и то четири кола пре краја сезоне.

ЈОВИЋ И РЕАЛ ОСВОЈИЛИ ТИТУЛУ: Краљевићи прегазили Еспањол и дошли до 35. круне

"Краљевићи" су на "Сантијаго Бернабеуу" прегазили Еспањол са 4:0 у 34. колу и тако на сјајан начин, пред својом публиком математички стигли до нове круне.

Јовић је победу Реала гледао са трибина, али сигурно да може бити срећан што је део екипе која је на фуриозан начин освојила још један трофеј у богатој историји.

Лука Јовић/Фото: ЕПА-ЕФЕ/ЈУАЊО МАРТИН

Домаћин је питање победника решио у првом полувремену после којег је имао предност од 2:0, захваљујући Родригу који је био двоструки стрелац.

Трећи гол био је дело Марка Асенсија у 55. минуту. А, каква би то голеада била, а да у њој не учествује Карим Бензема. Добио је Француз прилику да заигра у последњих пола сата, али мајстору попут њега је и то довољно.

Играо се 81. минут када је искористио додавање Винисијуса Жуниора и матирао Дијега Лопеза, те поставио коначан резултат меча.

Реал после ове победе има 17 бодова више од Севиље. И да изгуби све мечеве до краја, а Андалужани победе, опет ће титула остати у Мадриду.

БОНУС ВИДЕО: НАЈГРУБЉЕ ЛИГЕ НА СВЕТУ: Суперлига Србије у врху, како стоје остали?

ШЕШИРЏИЈЕ ХВАТАЈУ ПОСЛЕДЊИ ВОЗ: Евертон је неуништив, опет с извукао из немогуће ситуације

"ШЕШИРЏИЈЕ" ХВАТАЈУ ПОСЛЕДЊИ ВОЗ: Евертон је неуништив, опет с извукао из немогуће ситуације

ДЕРБИ зачеља отвара 36. коло енглеске Премијер лиге. Иако Евертон има чак 11 бодова више од Лутона још се не зна да ли ће им до краја сезоне САвез вратити неке од одузетих бодова или пак додати још казне.

03. 05. 2024. у 10:38