ШАМАРИ ЗА МУРИЊА: Бивши клуб од "посебног" направио обичног (ВИДЕО)

04. 12. 2021. у 19:52

ОЧЕКИВАЛО се да меч Рома - Интер буде једна од најзанимљивијих утакмица 16. кола, али на терену су постојали само "неразури".

ШАМАРИ ЗА МУРИЊА: Бивши клуб од посебног направио обичног (ВИДЕО)

Tanjug/AP

Шампионски је изгледао тим из Милана на "Олимпику" и славио је са 3:1. Тренер "вучице" добио је шамар од бившег клуба јер је меч практично био готов после 45 минута када су гости постигли сва три поготка.

Све је почело већ у 15. минуту после мајсторије Хакана Чалханоглуа. Турски репрезентативац је дао гол директно из корнера.

Потом се сјајни везита нашао у улози асистента, а у стрелце се уписао Един Џеко. Нападач из БиХ није желео да се радује, што је и разумљиво с обзиром на то да је оставио дубок траг у Роми.

Жозе Мурињо/Tanjug/AP

Трећи погодак Интер је постигао у 39. минуту захваљујући Дензелу Дамфрису који је главом матирао Руија Патрисија.

Покушавао је домаћин да ублажи пораз, али у томе није успео па је "вучица" уписала четврти пораз у последњих шест мечева.

Интер је други на табели са 36 бодова. Има један мање од градског ривала Милана, док је тим Жозеа Муриња на петој позицији са 25 бодова.

ШЕШИРЏИЈЕ ХВАТАЈУ ПОСЛЕДЊИ ВОЗ: Евертон је неуништив, опет с извукао из немогуће ситуације

"ШЕШИРЏИЈЕ" ХВАТАЈУ ПОСЛЕДЊИ ВОЗ: Евертон је неуништив, опет с извукао из немогуће ситуације

ДЕРБИ зачеља отвара 36. коло енглеске Премијер лиге. Иако Евертон има чак 11 бодова више од Лутона још се не зна да ли ће им до краја сезоне САвез вратити неке од одузетих бодова или пак додати још казне.

03. 05. 2024. у 10:38