TEŠKA NOĆ U BEOGRADU: Pet saobraćajnih nesreća, osmoro povređenih
TOKOM noći u Beogradu je bilo pet saobraćajnih nesreća, a od osmoro povređenih, jedna osoba je teže povređena, ali nije životno ugrožena.
Foto: P. Mitić
Hitna pomoć je tokom noći imala 97 intervencija, od čega je 19 bilo na javnim mestima.
Pored saobraćajnih udesa, bilo je i dosta alkoholisanih građana kojima je pružena pomoć.
Bilo je dosta poziva, ali kako ističu u Hitnoj pomoći, noć je protekla relativno mirno.
Javaljali su se sugrađani koji imaju psihičkih problema, žalili se da su uznemireni i da se loše osećaju.
Preporučujemo
LANČANI SUDAR KOD SREMČICE: Poginula jedna osoba, više lica povređeno
18. 07. 2020. u 19:22
"VI STE ČOVEK U OČAJNOM POLOŽAJU" Orban uputio brutalnu poruku Zelenskom: Svako će dobiti ono što zaslužuje
MAĐARSKI premijer Viktor Orban uputio je poruku ukrajinskom predsedniku Vladimiru Zelenskom na društvenoj mreži Iks u kojoj navodi da mu se čini da "nećemo moći da dođemo do razumevanja".
22. 01. 2026. u 17:27
TRAMP SAOPŠTIO UDARNU VEST O GRENLANDU U DAVOSU
PREDSEDNIK SAD Donald Tramp rekao je da neće koristiti silu protiv Grenlanda.
21. 01. 2026. u 15:13
KOLINDA SKOČILA U LEDENO MORE: "Vidi se da iz aviona da je AI" - mnogi ne veruju njenom snimku sa Antartika (VIDEO)
BIVŠA predsednica Hrvatske Kolinda Grabar-Kitarović skočila je u ledeno more na Antartiku, a snimak tog skoka objavila je na svom nalogu na društvenoj mreži Instagram.
22. 01. 2026. u 10:10
Komentari (0)