IZMENA SAOBRAĆAJA U OBRENOVCU: Zbog radova na kolovozu, menjaju se trase
TOKOM radova na redovnom održavanju u Ulici vojvode Mišića u Obrenovcu, na delu od Ulice kralja Aleksandra I do zone raskrsnice sa Ulicom Ljube Nenadovića, od sutra pa do 24. maja doći će do promena u radu linija javnog prevoza, saopšteno je iz Sekretarijata za javni prevoz.
Arhiva
Radovi podrazumevaju potpuno zatvaranje predmetne deonice za saobraćaj, zbog čega će vozila javnog prevoza saobraćati na sledeći način: na linijama 912 i 912A, vozila će u smeru ka Gaju i TENT-u ići ulicama Vojvode Mišića, Kralja Aleksandra I, Nemanjinom i dalje redovnom trasom, dok će u suprotnom smeru saobraćati u skladu sa radovima koji se izvode u Ulici Draga Vukovića Korčagina.
Na liniji 860VP, vozila će u oba smera saobraćati ulicama Obrenovački put, Put za Zabran, Kralja Aleksandra I, Đačkog bataljona i dalje redovnom trasom.
Vozila će na izmenjenim delovima trasa koristiti postojeća stajališta.
"SVEOPŠTI RAT" Stiglo veliko upozorenje Americi
VISOKI iranski zvaničnik upozorio je da će svaki napad na njegovu zemlju biti smatran „sveopštim ratom“ dok se američka udarna grupa nosača aviona približava regionu.
24. 01. 2026. u 09:31
U FEBRUARU POTPUNI KOLAPS POLARNOG VRTLOGA? Hladna masa zalediće Evropu, evo šta nas očekuje
NAKON stratosferskog zagrevanja početkom februara, najnovije prognoze pokazuju potencijalni potpuni kolaps polarnog vrtloga, što će na kraju dovesti hladan vazduh i u Evropu, piše Severe Weather Europe.
23. 01. 2026. u 14:21
NAJSTARIJI JUGOSLOVEN: Doživeo 132, izrasli mu treći zubi
U AKCIJI nekdašnje revije Yugo papir “Tražimo najstarijeg Jugoslovena“ 1978. godine novinari su se zaputili u selo Oraš Planje udaljeno od Tešnja desetak kilometara, gde je živeo Meho Hadžić.
23. 01. 2026. u 16:47
Komentari (0)