VOZAČA AUTOBUSA KRVNIČKI PRETUKLI NEPOZNATI MUŠKARCI: Drama u centru Beograda
NA okretnici autobusa u donjem delu centra Beograda, juče je pretučen vozač autobusa.
Foto: D. Milovanović
Prema prvim nepotvrđenim saznanjima,, vozač M. K. krvnički je pretučen, a incident se desio na okretnici autobusa u donjem delu centra Beograda.
Sve se odigralo nešto posle 15 časova kada su vozača, prema rečima očevica, napala dvojica muškaraca dok je bio parkiran na okretnici. Uleteli su u autobus i počeli da biju, potom pobegli, piše Telegraf.
Potraga za napadačima u toku.
BONUS VIDEO - TUGA NE JENjAVA: Održan šestogogišnji pomen Šabanu Šauliću, porodica i prijatelji ga ne zaboravljaju
Preporučujemo
UDARENA DEVOJKA (22) NA NOVOM BEOGRADU: Hitno prevezena u Urgentni centar
11. 03. 2025. u 15:06
TRI OSOBE TEŽE POVREĐENE: Osam saobraćajnih nezgoda minulog vikenda u Pomoravlju
10. 03. 2025. u 13:03
SUKOB NAM JE PRED VRATIMA Rute upozorava: Mi smo sledeća meta Rusije
RUSIJA bi mogla da bude spremna da upotrebi vojnu silu protiv NATO-a u narednih pet godina, smatra generalni sekretar NATO-a Mark Rute.
11. 12. 2025. u 15:46 >> 16:40
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne
SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.
11. 12. 2025. u 16:22
PEJAKOVIĆ: Srbi su skupo platili LAŽ o Jugoslaviji, koja traje od '45 i plaćaćemo je još
GLUMAC Nikola Pejaković oduševljava publiku širom regiona ulogom Momčila u seriji "Tvrđava", koja se bavi ratnim devedesetim i raspadom nekadašnje države Jugoslavije.
13. 12. 2025. u 15:33
Komentari (0)