NAŠLI KVAR, MOLE ZA STRPLJENJE: Građani u Franca Bevka u Kotežu već nedelju dana bez vode
U ULICI Franca Bevka, ispred kućnog broja sedam, prošle nedelje je pukla vodovodna cev i danima se niz kolovoz sliva voda.
FOTO: Privatna arhiva
Ekipa JKP "Beogradski vodovod i kanalizacija" se posle mnogobrojnih molbi žitelja odazvala pozivu, uvidela gde se kvar nalazi, ali tek je juče usledilo obećanje da će kvar biti popravljen.
Prema zvaničnom objašnjenju "Vodovoda", ekipe preduzeća su ustanovile kvar i ističu da će navedeni kvar biti otklonjen u najkraćem mogućem roku, u skladu sa drugim prioritetnim intervencijama. Ali....
- Izvinjavamo se sugrađanima iz Ulice Franca Bevka što do sada nismo otklonili pomenuti kvar, molimo ih za razumevanje i za još malo strpljenja - odgovorili su juče na pitanje "Novosti".
Naši reporteri su se uputili na mesto dešavanja i tamo zatekli loše stanje puta, kao i nezadovoljne stanare.
- Prošle nedelje sam prvo ja pozvao da dođu i saniraju problem. Oni su samo otvorili šahtu i na tome se završilo, jer navodno nemaju ekipu za to. Posle par dana su došli i rekli da moraju da kopaju i staru cev zamene novom. Ljudi iz naše i okolnih zgrada užurbano su otišli u prodavnice kako bi nakupovali flaširanu vodu, u slučaju da nestane. Nadam se da će ekipe ovo što pre rešiti, jer je na ulici svakog dana velika količina vode koja otežava kretanje - izjavio je jedan od stanara.
Preporučujemo
Prvog vikenda u decembru „Čistoća“ besplatno transportuje kabasti otpad
05. 12. 2025. u 10:00
IZBEGAVAJTE OVE PRAVCE U BEOGRADU! Popodnevni špic uzeo maha! (FOTO)
04. 12. 2025. u 16:31
Obaveštenje o vanrednim aktivnostima JKP „Gradska čistoća“ za 04. decembar
04. 12. 2025. u 10:00
EKSKLUZIVNO - URANIJUM I TEŠKI METALI OTKRIVENI U TKIVU GENERALA PAVKOVIĆA: Iz italijanske laboratorije stigli rezultati analiza (FOTO)
U TUMORSKOM tkivu generala Nebojše Pavkovića, koje je 15. septembra poslato na analize u specijalizovanu laboratoriju u Italiji, pronađeni su uranijum i teški metali u ekstremno visokim koncentracijama!
29. 11. 2025. u 08:00
OTAC PADAO U NESVEST, HITNA INTERVENISALA NEKOLIKO PUTA Mučne scene na sahrani Ane Radović - Iz porodične kuće je ispratili na večni počinak
DANAS je na Zlatiborskom groblju sahranjena Ana Radović iz Čajetine, koja je poginula u teškoj sabraćajnoj nesreći na magistralnom putu kod Čačka.
28. 11. 2025. u 14:45
ĐAK NASMEJAO SRBIJU: Evo kako je na kontrolnom odgovorio na pitanje o nazivu naše HIMNE: "Detetu bih dao DESETKU"
GREŠKE iz školskih svezaka ponekad umeju da izmame najšire osmehe, što potvrđuje i situacija u kojoj se našao jedan mališana iz Srbije. Sve je počelo kada je njegova mama na internetu podelila njegove odgovore sa kontrolnog zadatka iz predmeta Svet oko nas. Jedan od njih oduševio je korisnike društvenih mreža.
05. 12. 2025. u 11:27
Komentari (0)