NAPADNUTA NOVINARKA: Ovo je izveštaj lekara nakon incidenta na Novom Beogradu

Predsednik opštine Novi Beograd Bojan Bovan i novinarka Informera napadnuti su od strane opozicione aktivistkinje, koja je uz sve to i srušila informacionu tablu za gradnju vrtića u bloku 62.

НАПАДНУТА НОВИНАРКА: Ово је извештај лекара након инцидента на Новом Београду

Foto: Informer

Pogledajte izveštaj lekara novinarke Informera nakon napada:

Foto: Informer

Podsetimo, u novobeogradskom bloku 62 planirana je gradnja vrtića, a na lice mesta došao je predsednik opštine Bojan Bovan kako bi govorio o tome. 

Međutim, desila se incident, pošto je jedna opoziciona aktivistkinja, koja nije želela da kaže kojoj stranci pripada, napala kako predsednika opštine Novi Beograd, tako i našu novinarku. Ona je u jednom trenutku pokušala čak da otme i telefon gospodinu Bovanu.

Ova gospođa se tu nije zaustavila, "sipala" je salvu uvreda na račun predsednika opštine Novi Beograd, vladajuće stranke kao i predsednika države. 

Vrhunac se dogodio kada je srušila informacionu tablu za izgradnju pomenutog vrtića. Nekoliko prolaznika koji su se tu našli su negodovali zbog ponašanja i postupaka dotične gospođe, koja je evidentno nervozna, samo je pitanje zbog čega. Da li zato što pripada delu opozicije predvođene Draganom Đilasom, koji bojkotuje izbore u Beogradu ili delu koji je odlučio da izađe na izbore u prestonici, ali je svesna da će rezultat biti katastrofalan.

 

(Informer)

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

SPAVAO BIH S NJOM I OŽENIO JE! Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava

"SPAVAO BIH S NjOM I OŽENIO JE!" Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava

AUSTRALIJSKI premijer Entoni Albaneze uputio je nedvosmisleno izvinjenje zbog komentara o pop zvezdi Kajli Minog koje je prošle nedelje izneo tokom gostovanja u jednom podkastu. Njegove izjave izazvale su talas osuda, a kritičari su ih nazvali „potpuno neprimerenim” i poručili da „omalovažavaju funkciju premijera”, piše Bi-Bi-Si.

06. 07. 2026. u 18:21 >> 18:21

Komentari (0)

ZLATNA BAJKA O HUMANOSTI: Fondacije  Mozzart , NORBS Plus i Nebojša Milovanović zajedno za Tiršovu