RADE I PORED VISOKIH TEMPERATURA: Reporteri "Novosti" na gradilištu buduće Glavne autobuske stanice u Bloku 42 (FOTO)
18. 07. 2023. u 20:18
NASTAVAK građevinskih radova na autobuskoj stanici u Bloku 42 zvanično je počeo prošlog ponedeljka.
Najnovije iz rubrike
TUČA U KALUĐERICI: Mladić udaren u glavu, pa pao na zemlju
SINOĆ oko 23 časova, došlo je do tuče u beogradskom naselju Kaluđerica.
30. 01. 2026. u 17:23
OVO JE NAJSTARIJI LIFT U BEOGRADU: Vozi već 100 godina, vidite KAKO izgleda - takav postojao samo u Parizu (VIDEO)
NAJSTARIJI lift izgrađen u Srbiji je prošao kroz razne istorijske događaje. Iako nije poznato kada je tačno izgrađen, hroničari smatraju da je to između 1927. i 1935. godine i da je to najstariji lift ugrađen u Višnjičevoj ulici u Beogradu. Zgrada u kojoj je lif, sagrađena je 1927. godine, a lift i dalje bezbedno vozi stanare zgrade.
30. 01. 2026. u 15:59
SEKAO DRVA, PA OSTAO BEZ PRSTA: Hirurzi na VMA satima vodili bitku
LEKARI VMA uspešno izveli operaciju replantacije prsta kod pacijenta sa teškom povredom šake.
29. 01. 2026. u 08:45
NA UDARU ZAPOSLENI I DECA: Smanjenje akutnih respiratornih infekcija u gradu
BEOGRAĐANI su i tokom treće nedelje januara najčešće posećivali domove zdravlja zbog respiratornih infekcija(ARI), ali dobra vest je da se broj obolelih polako smanjuje. Prema podacima, koje su zdravstvene ustanove primarne zdravstvene zaštite dostavile Gradskom zavodu za javno zdravlje, u periodu od 19. do 25. januara, akutne respiratorne infekcije registrovane su kod 9.021 osobe, što je oko četiri odsto manje nego nedelju dana ranije.
28. 01. 2026. u 14:08
SUBVENCIJE LAZAREVČANIMA: Potpisani ugovori sa 72 sugrađana sa sufinansiranje mera energetske sanacije
U skupštinskoj sali Gradske opštine Lazarevac potpisani su danas ugovori sa 72 korisnika sa teritorije ove opštine koji su ostvarili pravo na subvencije putem Javnog poziva za sufinansiranje mera energetske sanacije porodičnih kuća i stanova, koji je Gradska opština Lazarevac raspisala u novembru prošle godine.
26. 01. 2026. u 21:11
Dusko
18.07.2023. 20:27
Pa normalno da rade, kao I svugde u svetu. Kako Svabo I Austrianac uvek rade, dobije se pola sata vise pauze da se rashlade ljudi I opet na poso.. Nema da se kasno jer se u normalnim drzavama placaju penali za svaki dan zakasnjena.
011
21.07.2023. 08:47
"Београдски" аеродром усред Војводине, нови "београдски" Сајам ближе Мађарској него Београду, нови стадион који је у плану биће ближе Чантавиру и Таванкуту него Београду, нова главна аутобуска станица у Новом Београду... БЛАГО СИ ГА НАМА.