REKONSTRUIŠU PARKING KOD VIDIN KAPIJE JKP "Parking servis" danas počinje obnovu parkirališta
REKONSTRUKCIJA parkirališta "Vidin kapija" kod Kalemegdana, počinje danas, a radovi će trajati 120 dana. Za to vreme, dok majstori budu obnavljali kompleks namenjen za ostavljanje automobila, kako je saopšteno iz JKP "Parking servis", ovaj prostor biće zatvoren za korisnike.
BEOINFO
U okviru modernizacije infrastrukture u Beogradu, nadležno gradsko preduzeće počinje građevinske radove na parkiralištu "Vidin kapija", kao i sanaciju hidrotehničkih, elektro, telekomunikacionih i signalnih instalacija, ali i radove na protivpožarnoj zaštiti, saobraćajnoj signalizaciji i pejzažnom uređenju čitavog prostora.
- Planirana je izgradnja 71 mesta za automobile na površini od 2.700 kvadrata, uključujući četiri mesta za osobe sa invaliditetom, te dva punjača za vozila na električni pogon - ističu iz "Parking servisa". - Parkiralište će biti opremljeno sa dve automatske naplatne stanice i imaće dve ulazne i izlazne rampe koje će biti natkrivene.
BEOINFO
Posle rekonstrukcije, parkiralište "Vidin kapija" će raditi 24 sata svakog dana u godini, a režim naplate usluga biće kao i u ostalim garažama i parkiralištima kojima upravlja JKP "Parking servis". Ljudi koji ovde budu ostavljali svoje automobile, korišćenje mesta plaćaće po započetom satu, gotovinom, platnim karticama ili aplikacijom za mobilne telefone, kao i pripejd i parking-pas karticama. Cena parkiranja u prostoru "Vidin kapije" je 50 dinara po započetom satu, dok višesatna košta 450 dinara.
Preporučujemo
IZMENA TRASE NA DVE LINIJE JAVNOG PREVOZA: Od sutra počinju radovi u ovom delu Beograda
25. 02. 2026. u 17:19
ZAŠTO BLOKADERI HOĆE DA UBIJU VUČIĆA? Nešić i Vučićević o monstruoznim planovima (VIDEO)
BLOKADERI hoće da ubiju predsednika Aleksandra Vučića zato što im smeta Srbija kakva jeste i zato što su svesni da ni za 100 godina ne mogu da urade ono što Vučić uradi za dva dana, ističu glavna urednica portala "Novosti" Andrijana Nešić i predsednica Asocijacije novinara Srbije (ANS) Ivana Vučićević.
26. 02. 2026. u 11:01
CEO REGION JE ZGROŽEN! Evo šta je uradila takmičarka lažne države Kosovo kada je videla Srpkinju na pobedničkom postolju
BRUKA i sramota na jednom od evropskih takmičenja u tekvondou za mlade u Sarajevu!
25. 02. 2026. u 11:35
JOŠ MU SE BORE ZA ŽIVOT: Simptomi bolesti zbog koje je hospitalizovan Dačić - početak je "veoma običan"
MINISTAR unutrašnjih poslova Ivica Dačić juče je u teškom zdravstvenom stanju hitno smešten u bolnicu i priključen na aparate.
26. 02. 2026. u 16:26
Komentari (0)