BLOKIRAN SAOBRAĆAJ KOD SKUPŠTINE: Vlasnici splavova izašli na protest
VLASNICI splavova na Savi u novobeogradskim blokovima danas održavaju protest povodom, kako ističu, spornog javnog oglasa za zakup lokacija za plutajuće objekte, koji je Grad Beograd raspisao pre desetak dana.
Foto: Š.Marović
Okupljena grupa trenutno se nalazi ispred Skupštine Srbije, gde su blokirali pravac ka Pravnom fakultetu.
Na protestu se zahteva da se poziv za licitaciju mesta za splavove odmah obustavi.
Foto: Š.M.
Preporučujemo
IZMENE PREVOZA U BEOGRADU NA SKORO MESEC DANA ZBOG RADOVA: Evo koje se linije ukidaju
06. 03. 2026. u 17:11
"ZLATNA SIRENA" OD 9. MARTA: Počinju tradiconalne Dečije muzičke svečanosti
06. 03. 2026. u 12:09
HRVATSKOJ STIGLA PORUKA IZ IZRAELA: Potpuno prekinite diplomatske odnose sa Teheranom
AMBASADOR Izraela u Hrvatskoj Gari Koren pozvao je zvanični Zagreb da prekine diplomatske odnose s Teheranom i sprovede bezbednosne provere osoblja iranskog diplomatskog predstavništva u Hrvatskoj jer bi, kaže, među njima moglo biti "špijuna" Revolucionarne garde koja se u EU smatra terorističkom organizacijom.
06. 03. 2026. u 09:10
ŠOK ISTRAGA AMERIKANACA: Evo ko je gađao iransku školu u kojoj su poginule devojčice
AMERIČKI vojni istražitelji veruju da je verovatno da su američke snage odgovorne za napad na iransku školu za devojčice u kojem je u subotu poginulo više desetina dece, ali još nisu doneli konačan zaključak niti su završili istragu, rekli su za Rojters dvojica američkih zvaničnika.
06. 03. 2026. u 08:23
"SVE SAM TO PROŠLA SA SAŠOM" Suzana potresena zbog Zorice: "Kancer kao da je zarazna bolest, ne znam od čega je operisana"
VEČERAS se u Sava Centru održava prvi od tri koncerta Marije Šerifović u 2026. godini.
06. 03. 2026. u 20:27
Komentari (2)