RADOVI "ZELENILA" NA VRAČARU: Seča suvih stabla u Ulici Svetozara Markovića
Javno komunalno preduzeće „Zelenilo – Beograd” planira za sutra uklanjanje tri suva stabla. U Ulici Svetozara Markovića kod brojeva 27a i 28 predviđena je seča suvih stabala jasena, dok je u Ulici Svetozara Markovića kod broja 16 planirana seča suvog stabla javora.
Privatna arhiva
Po završenoj intervenciji, drvna masa će biti utovarena i odvezena, a panjevi uklonjeni, nakon čega će biti zasađena nova stabla.
Radovi se realizuju u skladu sa Odlukom o uređenju i održavanju parkova zelenih i rekreacionih površina.
Trampu stigle najgore moguće vesti: Nije dobro po američkog predsednika
Podrška američkom predsedniku Donaldu Trampu pala je na najniži nivo u njegovom trenutnom mandatu, a Amerikanci su sve više nezadovoljni njegovim postupanjem sa troškovima života i ratom sa Iranom, pokazuju rezultati nove ankete Ipsosa.
28. 04. 2026. u 20:51
Srušio se avion kod glavnog grada: Poginuli svi putnici i pilot
Vazduhoplovna civilna uprava Južnog Sudana saopštila je danas da se srušio avion jugozapadno od glavnog grada Džube, pri čemu je poginulo svih 14 osoba koje su bile u letelici.
27. 04. 2026. u 16:49
Rusija sprema napad na TRI evropske zemlje - želi da testira NATO: Alarmantne tvrdnje stručnjaka
PREMA novoj analizi, Rusija se aktivno priprema za napad na baltičke države, što bi predstavljalo veliki vojni izazov za Zapad. Takvim potezom, Vladimir Putin bi testirao spremnost NATO-a da brani tri male članice - Estoniju, Letoniju i Litvaniju - u slučaju mogućeg početka Trećeg svetskog rata.
02. 05. 2026. u 21:42
Komentari (0)