NOVO RUHO OBJEKATA NA "GALETU": Za rekonstrukciju dela kompleksa na 25. maju 10 miliona dinara
OBJEKTI Sportsko-rekreativnog centra "Milan Gale Muškatirović - 25. maj" u narednom periodu biće preuređeni i sanirana postojeća oštećenja.
Foto Arhiva
Javna nabavka za izradu tehničke dokumentacije raspisana je juče, a vrednost radova je 10 miliona dinara.
Kako bi se poboljšali postojeći uslovi za korišćenje objekta bila je neophodna adaptacija i sanacija pojedinih delova. Ovi radovi, navode u Sekretarijatu za investicije, kako bi se kompleks prilagodio savremenim zahtevima za zabavom i rekreacijom.
Kada je reč o zatvorenim bazenima, biće urađena adaptacija tuševa i toaleta, a korišćenje zatvorenog bazena biće omogućeno i za posetioce sa invaliditetom.
Preporučujemo
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"JESTE, ŠEST GODINA SMO GLUMILI PAR" Rada o vezi sa Milanom, stavila tačku na spekulaije: "Popović nas je naterao..."
"MENE je to tada smetalo, nisam se snalazila..."
07. 07. 2026. u 09:36
NOVINARKA MARIJA NAĐENA MRTVA U AUTU: Kamere snimile poslednje trenutke
GRČKU je potresla vest o iznenadnoj smrti novinarke Marije Antonijanaki, koja je pronađena mrtva u svom automobilu u Iraklionu na Kritu.
06. 07. 2026. u 10:26
"SPAVAO BIH S NjOM I OŽENIO JE!" Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava
AUSTRALIJSKI premijer Entoni Albaneze uputio je nedvosmisleno izvinjenje zbog komentara o pop zvezdi Kajli Minog koje je prošle nedelje izneo tokom gostovanja u jednom podkastu. Njegove izjave izazvale su talas osuda, a kritičari su ih nazvali „potpuno neprimerenim” i poručili da „omalovažavaju funkciju premijera”, piše Bi-Bi-Si.
06. 07. 2026. u 18:21 >> 18:21
Komentari (0)