SLIKA NAŠEG NEMARA: Smećem zatrpani odvodi u naselju Krnjača
SLIKA na autobuskom stajalištu "Partizanski put" u Krnjači ogledalo je sramote nesavesnih građana.
Privatna arhiva
U slivniku koji služi za odvov kišnice, pored staze za pešake nabcane su plastične flaše, kese, kutije od cigareta i drugi otpada. Iako se u blizini nalaze kante i kontejneri, pojedincima je izgleda lakše da otpad bace usput. Ni poplave, pre dve godine, kada su mnoge kuće u Borči, Ovči, Krnjači i Kotežu bile poplavljene, nisu bile dovoljna opomena stanovnicima leve obale Dunava da se povedu računa o životnoj sredini.
A upravo su kanali za odvod, zatrpani smećem, starima nameštajem, olupinama, šutom, bili razlog što su brojna domaćinstva tada bila poplavljena.
Preporučujemo
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
KLANICA U KONSTANTINOVKI: Ukrajinci beže, Rusi jurišaju sa isukanim bajonetima
KOMANDANT bataljona je izjavio da ukrajinske oružane snage izbegavaju borbu lakog oružja u Konstantinovki. Prema njegovim rečima, tokom čišćenja naselja, ukrajinski vojnici pokušavaju da izbegnu blisku borbu, jer su inferiorni u odnosu na ruske jedinice u vatrenim obračunima.
01. 07. 2026. u 15:48 >> 15:55
ZELENSKI ODLAZI U ISTORIJU? Ovaj čovek ulazi u trku za predsednika Ukrajine
VALERIJ Zalužni, bivši vrhovni komandant i trenutni ukrajinski ambasador u Ujedinjenom Kraljevstvu, rekao je sadašnjem predsedniku zemlje, Volodimiru Zelenskom, da namerava da postane novi predsednik Ukrajine.
01. 07. 2026. u 15:45
ŽENA PODMETNULA BOMBU: Šok otkriće o napadu na ukrajinskog oligarha (VIDEO)
NA SNIMCIMA se vidi osumnjičena sa velikim crnim šeširom, crnim prslukom preko bele odeće i belim sportskim patikama.
02. 07. 2026. u 21:58
Komentari (1)