STRAŽAR BERNI: Draško Stanivuković sa svojim psom bernandincem Bernijem
GRADONAČELNIK Banjaluke Draško Stanivuković nalazi se već nekoliko dana u kućnoj izolaciji, zbog toga što je bio u kontaktu sa jednim odbornikom iz Skupštine grada, koji je na sednicu došao zaražen virusom korona.
Foto Privatna arhiva
Ipak, nije rešenje o izolaciji jedino što ga sputava da napusti kuću i dvorište. Prvi čovek Banjaluke je na društvenoj mreži "Instagram" objavio sliku sa svojim psom bernandincem Bernijem koji mu pravi društvo i prati ga u stopu.
- Ovo je prava izolacija - napisao je Stanivuković u opisu fotografije sa ljubimcem "stražarem".
Preporučujemo
DIJANA HRKA PRETI: Ako Fikija pritvore idemo svi na Informer, ponesemo koktelčić...
27. 07. 2026. u 21:04
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
NA PRAGU NOVA ODLUKA O POVLAČENjU PRIZNANjA TZV. KOSOVA: "Odluka o priznanju lažne države doneta je protivno volji većine građana"
Opštinski odbor Demokratske narodne partije u Nikšiću najavio da će uputiti zvaničnu inicijativu za donošenje deklaracije o stavljanju van snage odluke o priznanju samoproglašene države Kosovo.
27. 07. 2026. u 15:35
HITNO UPOZORENjE ZA VOZAČE U SRBIJI: Opozvana dva popularna Nissan modela zbog rizika od požara i povreda
NA sajtu sistema NEPRO objavljen je opoziv dva modela putničkih vozila marke Nissan zbog bezbednosnih rizika koji mogu dovesti do povreda korisnika, odnosno povećanog rizika od požara.
24. 07. 2026. u 16:00
KAMERA OSTALA UPALjENA: Pobegao od medveda na Tari na drvo, a onda ga je ugledao odozdo (VIDEO)
NA PLANINI Tara ljubitelji prirode su nedavno, prilikom šetnje, sreli medveda, objavljeno je u Fejsbuk grupi "Ljubitelji planine Tare".
26. 07. 2026. u 12:14 >> 13:15
Komentari (0)