NEĆE DA GLASA ZA SPOMENIK ŽRTVAMA, ALI HOĆE DA PROSIPA FEKALIJE: Ovako je Bačulov divljao ispred Gradske kuće u Novom Sadu (VIDEO)

В. Н.

28. 07. 2025. u 13:45

MIŠA Bačulov neće da glasa za spomenik žrtvama u Novom Sadu, ali jedno hoće da radi - da prosipa fekalije ispred Gradske kuće.

НЕЋЕ ДА ГЛАСА ЗА СПОМЕНИК ЖРТВАМА, АЛИ ХОЋЕ ДА ПРОСИПА ФЕКАЛИЈЕ: Овако је Бачулов дивљао испред Градске куће у Новом Саду (ВИДЕО)

Foto: Printskrin

Bačulov je ponovo kolovođa nasilja u Novom Sadu. Gradsku kuću, jednu od najvažnijih institucija grada polio je fekalijama. Primer bodibildera, sledila je i besna rulja koja podržava njegovo metode, gađajući objekat kamenicama i ciglama, šutajući ulaz u nameri da provale.

Nasilje u Novom Sadu pretvorilo se u potpuni haos. Opozicioni lideri i oni koji ih podržavaju potpuno su preuzeli proteste priredivši lom i ludilo kakav Novi Sad ne pamti.

Poslednji čin u nizu divljačkih ispada, je namera mase da silom uđu u zgradu Gradske kuće.

Širom glavnog gradskog trga lete baklje, kamenice, cigle i farba...

(dnevnik.rs)

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne

OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne

SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.

11. 12. 2025. u 16:22

Komentari (0)

OBELEŽIĆE 2026. GODINU: Ko pripada BETA generaciji?