CILJ BLOKADERA - UNIŠTITI SRBIJU: Jeziv plan u četiri tačke - sve počinje na Vidovdan

В.Н.

28. 06. 2025. u 08:09

BLOKADERI imaju plan unište državu Srbiju u potpunosti, a to će početi da sprovode od Vidovdana kada su organizovali proteste za koje i sami kažu da će biti nasilni.

ЦИЉ БЛОКАДЕРА - УНИШТИТИ СРБИЈУ: Језив план у четири тачке - све почиње на Видовдан

Foto: N.Skenderija

Sprovođenje uništavanja Srbije odvijaće se u četiri faze, odnosno četiri tačke:

1. Pljačka Srbije i građana

Sve pare će dati Draganu Đilasu i roleks blokaderima, a za narod neže biti ništa. Uradiće upravo ono što su radili kada su bili na vlasti, kada su katančili fabrike i otpuštali ljude. Sve pare će dakle otići Đilasu, ali i roleks blokaderima kojima su stranci za rušenje Srbije dali novac, a što potvrđuje činjenica da poseduju sateve koji koštaju preko 20.000 evra. 

2. Srbe proglasiti za genocidan narod

Uništavaće državu Srbiju i srpski narod tako što će Srbe proglasiti za genocidan narod. Naime, to je priznala i blokaderka Emina Spahić u "Utisku nedelje".

- Okupljamo se u Beogradu u subotu i tražimo izbore posle kojih će Srbi i Srbija priznati genocid u Srebrenici! Treba nam drugačija vlast od Vučićeve, ova vlada Srbije je odbila da prizna genocid, ona koju mi izaberemo će prvo to da uradi! - rekla je ona. 

3. Priznati nezavisnost tzv. Kosova

Da su blokaderi i Aljbin Kurti na istoj strani govori činjenica da im je jedna od tačaka plana za unuštenje Srbije da priznaju nezavisnost lažne države Kosovo, a da naše sunarodnike na KiM prepuste na nemilost upravo Kurtiju.  Ovakva namera blokadera nije nimalo iznenađujuća kada se uzme u obzir da je Kurti u više navrata, a poslednjih meseci, zdušno podržavao proteste koje su blokaderi organizovali. Prvi put je Kurti pružio podršku blokaderima u izjavama iz Zagreba, a onda nastavio gotovo svakodnevno da staje uz njih. 

4. Ukinuti Srbiju kao nezavisnu državu

Plan blokadera je i da ukinu Srbiju kao nezavisnu državu i postaviće marionetsku vlast koja će raditi za strane interese.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News

Komentari (40)

NIKOLA JOKIĆ ZAPANJIO HRVATE! Ne mogu da veruju šta je Srbin upravo uradio, odmah su ga stavili na naslovne strane