"DRŽAVA JE MNOGO URADILA ZA NOVI PAZAR" Vučić: Nikada neće reći da je dovoljno
24. 06. 2025. u 13:10
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić ističe da je država mnogo uradila za Novi Pazar, ali da tamo postoje tri političke organizacije koje se utrkuju da ispod žita dozvole napade na njega.
Povezane vesti
VUČIĆ O BLOKADERSKOM SKUPU U NOVOM PAZARU: Bio je izrazito malobrojan i kao uvek besmislen - verujem da će tako biti i u buduće
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić prokomentarisao je današnji protest blokadera u Novom Pazaru.
21. 12. 2025. u 17:13
Najnovije iz rubrike
KO JE PLANIRAO ATENTAT NA PREDSEDNIKA SRBIJE? Isplivala su nova saznanja!
DVOJICA uhapšenih u Kraljevu sumnjiče se da su planirali atentat na predsednika i njegovu porodicu. Krivična prijava je podneta protiv D.R. (50) i M.R. (42) iz Kraljeva zbog sumnje da su, u saizvršilaštvu, pripremali dela protiv ustavnog uređenja i bezbednosti Srbije.
24. 02. 2026. u 22:20
"MLADI LJUDI, PUNI ENERGIJE, JOŠ NEZRELI..." Šešelj podsetio na skandalozno skandiranje omladine na Terazijama (VIDEO)
MI smo imali slučajeve zabludele omladine i 90-ih godina, kaže predsednik SRS prof. dr Vojislav Šešelj.
24. 02. 2026. u 21:58
ĐURIĆ SA RUBIOM: Radimo da ovo bude sjajna godina za Srbiju i SAD
MINISTAR spoljnih poslova Srbije Marko Đurić sastao se danas, tokom posete Vašingtonu, sa američkim državnim sekretarom Markom Rubiom.
24. 02. 2026. u 21:17
Blokader Igor Avžner: Plenumaši blokaderi su šizofrenični!
GOSTUJUĆI u emisiji "Direktno" na N1 marketinški stručnjak Igor Avžner kaže da blokaderi plenumaši šalju šizofrene poruke.
24. 02. 2026. u 20:31
"SRBIJA JE NAJSNAŽNIJA ONDA KADA NE ZABORAVLJA KO JE" Vučić: Da jačamo žensko preduzetništvo i prenosimo znanje koje ne sme da se izgubi
PREDSEDNIK Republike Srbije Aleksandar Vučić otvorio je danas izložbu s postavkama elemenata upisanih u Nacionalni registar nematerijalnog kulturnog dobra "Niti državnosti" poručivši da Srbija ima šta da ponudi.
24. 02. 2026. u 19:15
Komentari (0)